logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mam szans, a chcę być kochana i piękna jak koleżanki.
Autor: ja (95.135.236.---)
Data:   2009-06-07 20:59

Witam wszystkich,
Być może moja sprawa nie jest godna forum, jednak chciałabym zapytać. W wieku 7 lat mocno zachorowałam, po сzym prawie straciłam słuch i zostały mi zdeformowane palce rak i stop. Wiele razy byłam wyśmiana i wyszydzona z tego powodu przez inne osoby. Mam wielki zal do Boga ze dopuścił do tego i powinnam teraz jako młoda dziewczyna doznawać tego uniżenia. Wiem, ze wielu z was powie ze może to nie On jest sprawca tego, ze każdy ma swoje krzyże ale nie widzę z tymi chorobami swej przyszłości. Tez chce być kochana i piękna jak moje koleżanki a wiem ze nie mam szans. Może powiecie ze jestem niedojrzała i głupia ale nie radze sobie z tym. Сzy Bóg wykorzystuje uniżenie człowieka w swoim celu? nie rozumiem tego i nie wiem jak mam postępować by unikać kolejnych zranień z tego powodu...

 Re: Nie mam szans, a chcę być kochana i piękna jak koleżanki.
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-06-07 21:43

Nie unikniesz w życiu zranień. To właśnie JEST Boża miłość, to zranienie, ten oścień dla ciała. Widocznie w Twoim przypadku nie było innego sposobu. O tym dowiesz się kiedyś. Popatrz na Karola Wojtyłę. Kiedy miał 8 lat był szczęśliwym dzieckiem, miał matkę ojca, brata. Kiedy miał dwadzieścia jeden lat, został zupełnie sam na świecie, pośród wojennej zawieruchy. Czy nie został zraniony przez Boga? I popatrz co z tym zrobił.

 Re: Nie mam szans, a chcę być kochana i piękna jak koleżanki.
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2009-06-08 01:06

Tak jeszcze na tytułowe, bo zapomniałem. Jeśli chodzi o drugą część: to dobrze. Jeśli o pierwszą: dlaczego?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: