logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: zuzka (Bogumiła) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-07-29 21:04

Wiele osób (w poprzednich wątkach) prosiło, by przekazać nowe informacje o zdrowiu Księdza Mariana, gdy ktoś będzie coś wiedział. Minęło ponad dwa miesiące od wypadku, Ksiądz Marian nadal jest w szpitalu. Walka o życie już się (pomyślnie) zakończyła, ciągle jednak trwa walka o jakość życia. Módlmy się za Niego znów od nowa, wierząc, że jeszcze usiądzie do komputera i znów będzie odpowiadał forowiczom na ich wątpliwości. Na pewno wszystkim nam brakuje Jego mądrych wypowiedzi.
Pod Twoją obronę, Maryjo.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2010-07-29 21:17

Dziękuję Bogumiło, że powiadomiłaś nas o stanie zdrowia naszego wieloletniego kochanego Forowicza. Masz rację, brakuje tutaj tych wszystkich mądrych wypowiedzi Ks. Mariana. Jego odwagi w służbie Bogu i ludziom. Pozwól, Panie Boże, wrócić Ks. Marianowi tutaj do nas czym prędzej, aby wzmacniał i wspierał wielu z nas w pokonywaniu życiowych trudności. Modliłam się codziennie w intencji ks. Mariana do tej pory niczego nie wiedząc, a teraz już wiem... I to nawet o wiele więcej, bo... wiedziona tzw. Bożym "przypadkiem" (uczciwie przyznaję, że z podpowiedzi nieświadomej tego zuzki) weszłam tam, gdzie zazwyczaj nie wchodzę, a gdzie (jak dobrze wiem) jednym z Moderatorów jest właśnie nasz ks. Marian, który osobiście o h 16:31 zameldował swój powrót do Katolikowej Braci. :))))
Ps. Ks. Marianie, aktualnie także poddaję się rehabilitacji [po operacji ortopedycznej - a nie po wspólnym wypadku, jak to niektórzy podejrzewali ;)], dlatego wiem, co się dzieje.
A w poniższym wątku może Ksiądz poznać naszą troskę o powrót do zdrowia i wyrazy naszej sympatii:
http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=261490&t=260377

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: Miśka (---.zdnet.com.pl)
Data:   2010-07-29 21:45

No to do dzieła z dalszą intencją o zdrowie ks. Mariana. Prośmy Pana aby pozwolił księdzu nadal wspierać nas, służyć dobrą radą i dzielić się swoją mądrością i wiedzą. Jezu ufam Tobie...

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: Zosia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2010-07-29 22:19

Bardzo się ucieszyłam z tej wiadomości, tym bardziej, że Ksiądz już coś napisał na forum dyskusji.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: hersmile (---.c198.msk.pl)
Data:   2010-07-29 22:27

Pamiętam w modlitwie.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: Esterka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-07-29 22:53

Oj, jak dobrze, że jest lepiej. :)
Też mi Księdza Mariana brakuje i liczę na rychły powrót.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2010-07-30 13:13

Bogu dzięki, że ze zdrowiem Księdza jest już dużo lepiej. Bogu dzięki.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-07-30 16:34

modlę się o szybki powrót do zdrowia Księdza Mariana.

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-07-30 17:22

Jakie dobre wieści. :) Kamień z serca...

 Re: Nowe informacje o zdrowiu ks. Mariana.
Autor: Edyta (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2010-09-05 21:01

Wiadomo coś nowego o ks. Marianie? Czy nikt nic nie wie?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: