logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: maggie74 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-08-04 15:43

witam wszystkich. jestem katoliczką wierzącą i praktykującą. mam mnóstwo przeżyć religijnych, duchowych którymi jak do tej pory nie miałam za bardzo się z kim podzielić. jestem zwykłym człowiekiem zatem człowiekiem ciągle błądzącym i poszukującym. czasem w tej całej gonitwie całkowicie niezaplanowanie odsuwam się od drogi którą wytycza mi Bóg i wiara. borykam się z wieloma sprzecznościami. choć wyznaję w życiu zasadę ze tylko Bóg jest droga, prawdą i życiem. trochę się pogubiłam. dlatego dziś postanowiłam sie tu zarejestrować i planuje pozostać z Wami na dłużej. mam nadzieje ze w tym miejscu odnajdę wiele odpowiedzi, dobrych i życzliwych słów i przyjaciół. mam nadzieje ze wreszcie odnalazłam to czego tak długo szukałam. postaram sie dziś tworząc nowy temat opisać wszystko to co spowodowało że znalazłam się właśnie na tym forum. pozdrawiam wszystkich gorąco

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: xc (---.181.81.59.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data:   2010-08-04 17:14

Witam

Na wstępie parę uwag:
a) radzę korzystać w Archiwum Forum
b) proszę nie przeceniać tego miesca, to tylko wirtual a nie real
c) produkujący się tutaj są tylko ludźmi.

Powodzenia

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2010-08-04 22:15

Również serdecznie pozdrawiam. :)

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2010-08-04 22:59

Miło Cię powitać, Maggie 74, na naszym Forum.
Myślę, że nie nadużyję niczyjego zaufania, jeśli stwierdzę, że każdy z nas, którzy tutaj jesteśmy (jedni dłużej, drudzy krócej, inni dopiero co, jak np. Ty) należymy do tej samej kategorii ludzi: wierzących, wątpiących i poszukujących, co można zresztą wyczytać także na samej górze tej www. Dlatego myślę, że wkrótce poczujesz się u nas, jak u siebie w domu. Bo i dla nas Bóg jest Drogą, Prawdą i Życiem.
Dobrze byłoby, żebyś zanim zaczniesz zadawać pytania zajrzała tutaj. Dowiesz się jakie u nas panują obyczaje.
Mam nadzieję, że zostaniesz na Forum dłużej, czy to jako pytająca, czy odpowiadająca. Pozdrawiam serdecznie, szczęść Boże.

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: maggie74 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-08-05 11:15

Ad xc
witam - dziękuję za gorące powitanie. :) a tak na poważnie - oczywiście wszystko to wiem i ze wszystkiego zdaję sobie sprawę - jestem realistką i znam z autopsji wiele rzeczy - ale dzięki za konkrety - mam nadzieje ze nie będzie źle

Ad B.
dziękuję za odzew na moje info - witam jeszcze raz. :)

Ad Bogna
serdecznie dziękuję za ciepłe powitanie i wyjaśnienie pewnych reguł. oczywiście muszę ze wszystkim sie zaznajomić - jutro wyjeżdżam na urlopik - ale zaraz po powrocie zamierzam na całego zaangażować sie w forum - pozdrawiam cieplutko.

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: dziewczyna (---.93.218.87.dynamic.jazztel.es)
Data:   2010-08-05 13:27

:)

 Re: Powitanie. Planuje pozostac z Wami na dłużej.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-08-05 13:38

Dobrego odpoczynku na urlopiku i czekamy. :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: