logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 radosc w ubostwie
Autor: teresa (---.educom.lublin.pl)
Data:   2001-10-27 14:32

Niech Pan obdarzy Cie pokojem!
Od dawna odczuwalam w sobie powolanie do zycia zakonnego,a jednak Pan mi wskazal troche inna droge realizacji tego pragnienia,niz wstapienie do klasztoru.
Pragne sluzyc kazdemu,kto cierpi w jakikolwiek sposob.Mam taki zamiar: zbudowac maly domek,ktory bylby otwarty dla kazdego 24 godziny na dobe.Po prostu tyle razy w zyciu bezskutecznie szukalam schronienia,a tak naprawde-czlowieka,bo prawdziwym domem jest serce przyjaciela.
Nie znalazlam zrozumienia u przyjaciol:mowia,ze dzisiaj nie mozna zyc w zupelnym ubostwie(a wlasnie do takiego zycia daze), ze nie wystarczy miec maly ogrodek,pare rak i Ojca w niebie,aby przezyc,ze jestem po prostu romantykiem.
Jeszcze nie stracilam nadziei ze spotkam kogos,kto ma podobne idealy i marzenia.Jesli chodzi o mnie,to ja najpierw o czyms marze,a potem zaczynam z cala praktycznoscia do tego dazyc.Widzialam ten moj ideal zycia lezacy w gruzach,bo ciezko jest cokolwiek zdzialac samemu;ale znow zaczelam od nowa i mam nadzieje ze juz za rok drzwi malego domu dla wszystkich zostana otwarte.
Gdyby ktos` zechcial sie ze mna podzielic swoim zdaniem na ten temat,albo dac mi rade(ktorej bardzo potrzebuje,bo nie mam kogo sie poradzic),bylabym bardzo wdzieczna.Z Panem Bogiem! Teresa.

 Tematy Autor  Data
 radosc w ubostwie nowy teresa 
  Re: radosc w ubostwie nowy Tadeusz 
  Re: radosc w ubostwie nowy Anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: