logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych.
Autor: terenia (---.dip.t-dialin.net)
Data:   2011-02-26 19:16

wg moich obserwacji - prawdziwy katolicyzm nie uwzględnia żadnych potrzeb psychicznych (potrzeba psychiczna to fanaberia). Prawdziwy katolik jest twardy jak skała, i zna tylko dwie odpowiedzi na pytania: tak, tak lub nie, nie. Trudno, prawdziwy katolik swoje potrzeby musi schować do schowka.

 Tematy Autor  Data
 Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy mabi 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy susa 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Dorota 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Esterka 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Kinga 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy 38 na karku 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Franciszka 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy kasia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Esterka 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy xc 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Bogumiła z Krakowa (zuzka) 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy terenia 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy B. 
  Re: Mam obserwacje - katolicyzm nie uwzględnia potrzeb psychicznych. nowy Dorota 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: