logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zdrada małżeńska, dziwne sny.
Autor: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-02-28 22:56

Zdradzałam męża mentalnie, internetowo z mężczyzną poznanym jakiś czas temu. Naszą znajomością zapełniałam pustkę, jaka zaistniała w małżeństwie po 30 latach związku. Mąż po mojej wieloletniej walce podjął leczenie w poradni odwykowej i 8 lat nie pije. Alkoholizm zamienił na pracoholizm. Na moje sugestie, żebyśmy popracowali nad małżeństwem, wspólnotą, nie reagował. Zamknął się w świecie pracy i swojej pasji - hodowli gołębi. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi. Wszędzie bywałam sama, w domu i poza domem. Jeden syn jest ożeniony, drugi zrobi to lada moment. Internetowa znajomość pozwalała mi zapełniać szarość naszego małżeństwa. Ostatnio wyjechałam w góry i spotkałam się z tym mężczyzną. Doszło do zdrady, o której dowiedział się mój mąż. Jest w strasznym stanie psychicznym. Bierze leki, cierpi, a ja razem z nim. Zerwałam kontakt z tamtym mężczyzną. Pragnę naprawić krzywdę jaką wyrządziłam swojej rodzinie. Nie wiem od czego zacząć. Zaczęłam od modlitwy. Może to dobra droga, ale czy skuteczna? Chyba nie powinna być jedyna. Teraz dotarło do mnie jak bardzo kocham męża i dzieci. Kilka dni przed wyjazdem przyśnił mi się zmarły rok wcześniej ojciec. TO był straszny sen. Wściekły chciał wyrwać mi komórkę, jaką miałam do kontaktów z tym mężczyzną, ja uciekałam. Chciałam ją ukryć. To była dziwna przepowiednia, bo właśnie taka sytuacja zaistniała z moim mężem. Nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Ponownie mi się przyśnił z żalem i pretensją, że zniszczyłam tak wartościowego człowieka. Dziwne te sny. Ale jakże prawdziwe. Pozdrawiam.

 Tematy Autor  Data
 Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Zosia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Sylwia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Esterka 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Franciszka 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Zosia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Franciszka 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Zosia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy femme 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Samson 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Zosia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy xc 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Zosia 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Beti 
  Re: Zdrada małżeńska, dziwne sny. nowy Aguu 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: