logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czym się kierować wybierając psychologa?
Autor: Dawid (---.pwsz.raciborz.edu.pl)
Data:   2012-04-16 11:55

Witam. Napiszę jak najkrócej, mam niezbyt chlubną przeszłość, od której się odciąłem, i od której minęło kilka lat. Niemniej jednak, żyję w ciągłym strachu, że ktoś ją kiedyś pozna i ten lęk uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Oprócz tego wydarzenia sprzed lat spowodowały, że nie umiem ufać już nikomu i bardzo się boję, że stracę pewnego dnia ludzi, na których mi zależy. Ciągle o tym myślę. Wiem, że sam sobie z tym nie poradzę, bo już powoli się wykańczam tym. Chcę wybrać się do psychologa i coś z tym zrobić. Czy możecie mi doradzić, czym się kierować wybierając psychologa?
Nie wiem czy to ma dla Was jakieś znaczenie, ale dodam, że nie jestem osobą zbyt religijną, a pomocy szukam tutaj dlatego, że już kiedyś ją tu otrzymałem.

 Re: Czym się kierować wybierając psychologa?
Autor: ewa x (---.cdma.centertel.pl)
Data:   2012-04-21 17:46

Przede wszystkim kompetencjami. :) No i popytaj wśród znajomych, może ktoś już korzystał i poleci Ci kogoś.
Ewentualnie są różne fora, gdzie pacjenci wyrażają swoje opinie. Pozdrawiam. (Natrafiłam na doskonałą panią psycholog tak z biegu, tzn. tylko to jednej miałam dostęp.)

 Re: Czym się kierować wybierając psychologa?
Autor: Marlinek (---.play-internet.pl)
Data:   2012-04-21 21:39

Można opisać swój przypadek do terapeuty:
terapeuta.beata@odnowa.jezuici.pl

Tam na pewno pomogą Ci zrozumieć siebie, podpowiedzą dobrego psychologa oraz kryteria jego wyboru.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: