logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jest sens kontynuować ten związek?
Autor: Kamil (28 l.) (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2012-09-09 00:24

Szczęść Boże, mam taki problem. Jestem z dziewczyną (23 l.) od 5 lat. Od 1,5 roku jest źle a od miesiąca bardzo źle. Jak ją poznałem to była dobra, ciepła, skromna itd. Ja miałem trudną sytuację rodzinną ale ona dużo gorszą i czesto dziwiła mi się że chce z nią być - ale ja nie oceniałem ją za rodzinę. Po 2 latach skończyłem studia, snuliśmy już plany o małżeństwie, poszedłem na staż ale niestety potem nie mogłem znaleźć pracy i tak już 1,5 roku od rozmowy kwalifikacyjnej do rozmowy i wiadomo że taka sytuacja jest napięta. W miedzyczasie u niej w domu znacznie się pogorszyło, jest wręcz katastrofalnie. Zaczęła mieć do mnie pretensje że jakbym ją kochał to bym poszedł nawet dołki kopać niezależnie od zdrowia i bym nie pozwolil żeby tam tkwiła, ma pretensje do mojej mamy że mnie źle wychowała, że ona musi na wszystko ciężko pracować a mnie utrzymuje babcia a najbardziej mnie boli że wymyśla tzn mówi mi co ja czuję co myślę co robię a co jest po prostu oszczerstwami. Ważne jest że popełniłem 1 wielki błąd na początku naszego związku - jak podłączyli mi internet to czasem oglądałem zdjęcia erotyczne, po prostu ogłupił mnie internet i dopiero po jakimś czasie w rozmowie na żarty jej powiedziałem. Bardzo się obraziła bo uznała to za zdradę. Zrozumiałem swój błąd, przeprosiłem ją i niby mi wybaczyła ale od tamtego czasu ciągle mi wypominała, mówiła żebym szedł do dziwek itp, dodatkowo była szalenie zazdrosna - zerwałem prawie wszystkie kontakty. Mieliśmy też problemy z czystością chociaż nie uprawialiśmy seksu i ja głównie z tym walczyłem. Tak zauważyłem że ja stawałem sie coraz "lepszy" i uduchowiony a ona niestety w druga stronę. Ostatnio przestała chodzić do kościoła bo "Bóg nic jej nie pomaga i pozwala na jej cierpienia i niesprawiedliwość", jest pełna zawiści, goryczy. Czuję się winny i nie wiem już co zrobić. Nie wiem czy ją jeszcze kocham czy to już tylko przywiazanie ale w każdym razie brakuje mi jej. Powiedziałem jej ostatnio że dopóki nie wierzy to mam związane ręce i nie mogę starać się tego naprawiać. Proszę o jakąś radę, co mogę zrobić?

 Tematy Autor  Data
 Czy jest sens kontynuować ten związek? nowy Kamil (28 l.) 
  Re: Czy jest sens kontynuować ten związek? nowy Michał 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: