logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Tęsknota za Jezusem.
Autor: Wiktoria (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data:   2012-11-29 00:28

Bardzo proszę was o pomoc nie wiem co sie dzieje zemną od chwili nawrocenia się i zerwania z grzechem ciężkim postanowiłam więcej interesowac się nim zaczynajac od czytania Pisma Swietego po mszę św chciałam ciągle wiecej wiedzieć i poznawać. Tylko jest w tym teraz problem że czasmi przeszkadzaja mi rózne rzeczy które wczesniej nie przeszkadzały naprzykład picie alkoholu moich znajomych częste dla mnie wogóle to by mogło nie istnieć zaczynam się denerwowac i odwracm się od tego wszystkiego. Cały dzień potrafie rozmyślac o Jezusie i w pracy i w autobusie i sobie tak rozmawiam tak jak mówię i słyszę w sercu. Ale czasmi nie wiem czemu czuje że go nie ma i bardzo zaczynam tęsknic płakac to jest taki niesamowity ból wtedy aż krzycze Gdzie jesteś Jezu! a tu nic ja wtedy zdaje sobie sprawe że bez niego nic nie mogę. Te dni tęsknoty są dla mnie dziwne nie moge się ruszyć nic mnie nie obchodzi tylko te myśli O Panu Jezusie ja tego nie rozumiem poprostu im więcej sie modle w tych dniach tym gorzej ,czuję taka pustke duchową i w tym momencie nawet śmierc nie ulzyłaby mi to jest poprostu nie do opisania Tęsknota. Wali mi sie cały swiat wtedy nic nie jest w tym mommencie wazne. Nie wiem co sie dzieje zemna czy to są normalne stany.? pozdrawiam goraco

 Tematy Autor  Data
 Tęsknota za Jezusem. nowy Wiktoria 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Maik 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Maciek 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Andrzej2 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Franciszka 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Ewa 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy katy 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy baranek 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Gosia 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy majka 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Damian 
  Re: Tęsknota za Jezusem. nowy Tadeusz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: