logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie?
Autor: Anonim (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-01-31 18:50

Trochę się ostatnio zagłębiłem w tajniki takiej mszy. I tutaj dwa pytania z mojej strony. Czy na taką mszę można przyjść tylko z intencjami o uzdrowienie duszy lub ciała czy można z jakimiś innymi także? Np. rozwiązanie jakiegoś problemu, znalezienie drugiej połówki w swoim życiu lub pracy, czy jeszcze zupełnie coś innego? Przecież to nie są intencje związane z uzdrowieniem.

I drugie pytanie, kapłan na takiej mszy wypowiada słowa np. takiej treści: "Jezus przychodzi do takiej i takiej osoby i uzdrawia ją z tego i z tego." Mam jeden problem dość wstydliwy dla mnie i nie wyobrażam sobie gdyby na takiej mszy, gdzie jest pełno ludzi ksiądz nagle zaczął o mnie mówić i że mam taki problem. To moja prywatna sprawa. Dodam, że kiedyś w takiej mszy nawet brałem udział, ale byłem zupełnie nieświadomy, że to msza z modlitwą o uzdrowienie. Nagle kapłan zaczął o mnie mówić. Myślałem, że mi włosy dęba staną z przerażenia. I w głowie tylko pytanie: "skąd on o mnie to wie?". Padły z jego ust też słowa, że "będzie dobrze synu, dajcie mu do ręki różaniec, Bóg jest z Tobą" - coś mniej więcej takiego. Do dziś nie zostałem z tego uleczony, ale to moja wina, bo w ogóle nie wierzyłem i nie zdawałem sobie z tego sprawy. Było mi to obojętne. No i właśnie wtedy ksiądz poruszył ten mój wstydliwy problem, to aż się zacząłem denerwować, że zaraz każdy się dowie, że to o mnie chodzi. Aha i wtedy nikt do ołtarza nie podchodził i kapłan nie kładł na głowę każdego rąk, nie było też spoczynku w Duchu Świętym. Normalna długa modlitwa i tylko kapłan mówił o poszczególnych osobach i ich problemach, którzy się znajdowali w kościele. Teraz inaczej się na to zapatruje i chciałbym kiedyś wziąć udział w takiej mszy, tylko no właśnie ten problem, który opisałem powyżej...

 Tematy Autor  Data
 Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy Anonim 
  Re: Z jakimi intencjami iść Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy Małgorzata 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy 38 na karku 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy Anonim 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy monika 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy angelika 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy Judyta73 
  Re: Z jakimi intencjami iść na Mszę z modlitwą o uzdrowienie? nowy Ania 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: