logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Posyłam was...
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-03-28 16:44

"Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem (J 15,16)
Widzę, że dzień powoli mija, a nasz zacny Moderator na posterunku tutejszego forum.
W związku z rozpoczynającym się Triduum Paschalnym, największą Tajemnicą Miłości, pragnę w tym szczególnym dniu złożyć serdeczne życzenia wszelkiego dobra, obfitych łask Bożych i radości z faktu bycia kapłanem Najwyższego Kapłana.
Życzenia kieruję zarówno do ks. Moderatora ale i do wszystkich kapłanów, którzy w jakikolwiek sposób są związani z tutejszym forum i portalem.
A nam wszystkim, zwanymi ludem kapłańskim, życzę abyśmy nie zapominali o tych wszystkich księżach, którzy byli, są i będą w naszym życiu. Wszyscy oni potrzebują naszego wsparcia- modlitwa, ofiarowaną Komunią św. i życzliwym słowem.
Szczęść Boże :)

 Re: Posyłam was...
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2013-03-28 17:27

Dołączam się do życzeń :)

 Re: Posyłam was...
Autor: Ola (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-03-28 18:02

Nie wiem skąd się wział ten zwyczaj dziś z życzeniami. My tez jestesmy ludem kapłańskim, wiec kazdy z nas ma dzis swoje "święto". Polecam facebook Langusty na palmie, tam o.Szustak pięknie to wyjaśnia.

 Re: Posyłam was...
Autor: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-28 20:23

Dołączam się do życzeń. Zawsze przy różańcu modlę się za kapłanów.

 Re: Posyłam was...
Autor: greenball (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-03-28 23:39

Ola: "Nie wiem skąd się wział ten zwyczaj dziś z życzeniami. My tez jestesmy ludem kapłańskim, wiec kazdy z nas ma dzis swoje "święto".
---
Świętujemy ustanowienie Eucharystii - tylko prezbiter i biskup może ją odprawiać, dlatego to ich szczególny dzień. Powszechne kapłaństwo wynika z chrztu, a to nie dziś.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: