logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: dominik (37.131.162.---)
Data:   2013-03-29 10:02

Mam poczucie winy, że zmarnowałem okres Wielkiego Postu. Szczególnie w tym tygodniu. O ile w tych poprzednich coś zmieniałem na lepsze to w tym popełniałem grzech za grzechem bez kontroli. Zaczęło się w poniedziałek-miałem odprawić pokutę polegającą na uczestnictwie w mszy wieczornej i refleksji nad życiem,ale oczywiście znalazłem coś "ważniejszego" do zrobienia co tak naprawdę mogło poczekać. W kolejnych dniach czułem frustrację,drażniły mnie niektóre osoby.
Moja wiara wygląda, jak huśtawka jest okres lepszy, a zaraz pojawia się ten znacznie gorszy. Nie zdążyłem się wyspowiadać w dzisiejszym dniu, nie chce łapać doła, ale czuję, że zawiodłem siebie, bliskich, a przede wszystkim Jezusa.
Co mam zrobić, żeby złapać motywację, siłę, wiarę, nadzieję, miłość, szacunek do siebie, ludzi i Chrystusa?

 Re: Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: mbb (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-29 11:08

Przyjść dziś pod Krzyż. Wszystko co tu napisałeś, powiedz Jezusowi i czekaj na Jego odpowiedź. A jeśli faktycznie tego potrzebujesz i będziesz mieć taką okazję - idź dziś do spowiedzi.

 Re: Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: Esterka (---.181.167.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-03-29 11:12

Dziś Wielki Piątek, wieczorem liturgia. Bądź tam.

 Re: Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: ds (---.204.85.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-03-29 12:40

Dominiku wczoraj rozpoczelo sie Swięte Tridum Paschalne, od wczoraj Najswiętszy Sakrament przebywa w Ciemnicy. Znajdz chwile czasu na indywidualną adoracje, przyjdz do Jezusa, On czeka na Ciebie.

 Re: Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: xc (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-03-29 13:38

Przykro mi, że ma Pan takie uczucia. Co robić?
Ja bym radził wziąć się za siebie od zaraz, czyli to wszystko co Panu umknęło w Wielkim Poście zrobić teraz. Nie czekać na jakieś specjalne okazje tylko po prostu zacząć działać. Czasu Pan nie cofnie ale przyszłość jest Pana.

Powodzenia!

 Re: Zmarnowałem okres Wielkiego Postu.
Autor: Krzysiek (---.opera-mini.net)
Data:   2013-03-30 11:04

Ale może dla Ciebie owocem tego Wielkiego Postu jest właśnie taka refleksja, uświadomienie sobie konieczności zmiany. Cierpliwości. Mi spowiednik powiedział, że słabości nie mogą przesłaniać tego, co jest dobre. Dążenie do ich wyeliminowania, to plan na całe życie. Popatrz trochę na to, co dobre, a nad słabościami cierpliwie pracuj.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: