logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak w obcej parafii 'odszukać' spowiednika?
Autor: Alicja (---.sta.asta-net.com.pl)
Data:   2013-08-07 10:31

Witam,
moje pytanie może wydawać się banalne, ale naprawdę nie wiem co powinnam zrobić.
Poszłam do spowiedzi około miesiąc temu w pobliskiej innej parafii. Natrafiłam na cudownego spowiednika, rozmawialiśmy bardzo długo o mojej wierze, odpowiedział na pytania w sposób dokładny, wskazał, co powinnam robić, żeby wzrastać. Po spowiedzi powiedział: "zrób (...), a później zobaczymy" (zobaczymy - czyli myślał o tym, że mogę przychodzić?)
Od jakiegoś już czasu poszukuję kierownika duchowego. Wydaje mi się, jestem pewna, że to TEN wymodlony. Chciałabym więc go poprosić, aby został moim kierownikiem duchowym. Problem?
Przeglądnęłam stronę internetową parafii, chcąc znaleźć jakieś namiary na niego - chociaż imię.
Byłam już dwa razy w tym kościele, ale nie "znalazłam go".
Bardzo chciałabym go znaleźć, bardzo bym chciała, żeby właśnie on mnie prowadził.
Ale jak to zrobić? Iść jeszcze raz do tego kościoła i zapytać jakiegoś kapłana "gdzie można znaleźć księdza, około 40 lat, czarne włosy?". Bez sensu.
Proszę poradźcie mi coś. Chciałabym się ponownie wyspowiadać u kogoś, z kim mogę "rozwiać wszelkie wątpliwości". A ON wydaje się idealny...

 Re: Jak w obcej parafii 'odszukać' spowiednika?
Autor: Arizona (62.233.195.---)
Data:   2013-08-07 15:47

Jest czas wakacyjny, może wyjechał na urlop. Może namierzysz go we wrześniu. Ja bym się wstrzymała z wypytywaniem na plebanii:)

 Re: Jak w obcej parafii 'odszukać' spowiednika?
Autor: Bogumiła z Krakowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-08-07 18:18

Jest czas wakacyjny, może PRZYJECHAŁ na urlop. :))

Ale może też być tak, że do tej parafii dopiero przyszedł i jeszcze go na stronie internetowej nie ma. Sprawdź stronę pod koniec września.

 Re: Jak w obcej parafii 'odszukać' spowiednika?
Autor: sstaszek (---.tvkdiana.pl)
Data:   2013-08-07 18:29

Dwa razy (w różnych godzinach) na niedzielną mszę we wrześniu i pewnie "po sprawie". Chyba że "Twój ksiądz" po wakacjach jest już w odległej parafii.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: