logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dziękuję za pomoc.
Autor: Dawid (---.cdma.centertel.pl)
Data:   2013-08-07 20:59

Nie wiem czy ktoś mnie pamięta, ale chciałem napisać co u mnie :) Dziękuję za utwierdzenie w dobrym, w sensie mojego nawrócenia. Dziękuję za polecenie konkretnego spowiednika, właśnie do jednego z poleconych tutaj się wybrałem, a Bóg tak pokierował okolicznościami, że mimo, iż miałem zamiar spowiedź odłożyć (wmawiałem sobie, że potrzebuję czasu na przygotowanie, ale chyba tak naprawdę po prostu się bałem), to przystąpiłem do spowiedzi w minioną sobotę. Boję się trochę dzielić tą radością, bo wiem, że to dopiero początek drogi. Jak już pisałem, jestem też skrupulantem i skrupuły mnie dopadają, ale spodziewałem się tego. Nie poddaję się :) wspaniale jest wreszcie mieć ochotę wstać rano z łóżka. Mam nadzieję, że nikt nie odbierze moich słów jako zuchwałość czy chwalenie się, naprawdę chcę tylko się podzielić tą radością. Aktualnie szukam stałego spowiednika (Ojciec, u którego się spowiadałem z różnych względów nie mógł nim zostać). Wierzę, że i tę łaskę dostane. Proszę o wsparcie w modlitwie i zapewniam o wsparciu z mojej strony. Dziękuję.

 Re: Dziękuję za pomoc.
Autor: Lili (---.182.137.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-08-08 12:35

Dawidzie, Chwała Panu.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: