logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę.
Autor: Tomek (---.stsa.pl)
Data:   2013-08-07 22:03

Serdecznie witam.
Nie wiem, czy to dobre miejsce na taki temat, ale widzę tu ludzi bardzo życzliwych więc spróbuję. Mam problem ze swoim współlokatorem, otóż praktycznie codziennie nocuje u nas w pokoju jego dziewczyna (śpi razem z nim). Nigdy nie zostałem zapytany o zgodę, a sam jakoś nie odważyłem się sprzeciwić i chyba to potraktował jako przyzwolenie. Po pierwsze, zastanawiam się, czy nie mam w tej sytuacji jakiegoś grzechu, że na to pozwalam? Po drugie, tak czy inaczej, jej obecność jest dla mnie męcząca, nie czuję się z tym dobrze, kiedy ona u nas przesiaduje cały dzień, oni ze sobą rozmawiają, coś szepczą, czuję się we własnym pokoju jak intruz. Boję się powiedzieć o tym głośno. Współlokatorka tej dziewczyny wyraziła swoje zdanie (podobne do mojego) i została nazwana kretynką. Mimo wszystko, mam z nimi dość dobre relacje, są bardzo mili, boję się, że je popsuje i będę musiał potem mieszkać w ciężkiej atmosferze. Nie wiem też, jak taką rozmowę odbyć delikatnie, żeby nikt się nie poczuł urażony, aby nikt się nie obraził. Może ktoś mi coś doradzi?

 Tematy Autor  Data
 Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy Tomek 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy B. 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy krawcowa 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy PKM 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy Zuza 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy Marta 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy AsiaBB 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy Magda 
  Re: Współlokator bez mojej zgody sprowadza dziewczynę. nowy Ata 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: