logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Proszę o pomoc w Różańcu.
Autor: Marcin (37.45.96.---)
Data:   2013-08-08 01:07

Dzien Dobry!
Na poczontku, chcem przeprosic za nieprawidlowy tekst jezyku polskiego, poprostu jestem z Bialorusi.
Jak juz 6 i pul lat? nieustannie odmawiam ruzaniec, co dzennie, nie przepuszczajac ni jednego dnia. Kocham ruzaniec, jest dla mnie Najwarzniejsza modlitwa rzycia.
Ale nie tak dawno, gdzies 2 miesiacy temu, pojawil sie u mnie straszny problem z odmuwieniem Ruzanca. Gdy odmawiam Zdrowas Maryjo w karzdej tajemnice, mi sie zdaje rze gdzies nie prawidlowo odmuwilem, i na nowo zaczynam Zdrowas Maryjo odmawic, i za jedna tajemnice tak odmawiam nie 10 a 12-30 Zdrowas Maryjo. Taki cierzki problem mam i z Chwala Ojcu, O Maryjo bez grzechu, o Muj Jezu, gdy przewarznie w koncu ruzanca okolo 3-20 razy moge odmuwic, bo mi sie zdaje rze zle omuwilem. A na poczontku Wierze w Boga Ojca gdy odmuwie nawet szczerze i dokladnie, to jeszcze raz odmuwie, jak by rzeby sie zabespieczyc.
POMURZCIE MI BRACIA POLCY CHRZESCIANIE, BARDZO MI CIERZKO, WIEM RZE TO FOBIA, DLA MNIE RUZANIEC JAK WALKA. ALE NIE ZDAJE SIE.
Naprzyklad, piszac wam o swoim problemie, jeszcze dzis juz muwilem Rurzaniec, ale znowu bede go odmawiac, bo meczy mnie to, rze jeden razy odmuwilem na poczotku Wierze w Boga Ojca jeden razy i nawet bardzo szczerze sluchajac karde slowo odmuwione. Bede znowu odmawiac Ruzaniec, bo dla zabespieczenia, nie odmuwilem 2 raz Wierze w Boga Ojca.
Pomurzcie.

 Tematy Autor  Data
 Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Marcin 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Asia 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Magdalena 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Zofia 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy baranek 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Tionne 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy B. 
  Re: Proszę o pomoc w Różańcu. nowy Marta 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: