logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Joker (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-10-30 07:42

Witam,
Rozmawialem z pewna osoba cierpiąca i chcialem jej pomóc a ona sie strasznie zapierała Pana Boga i na kazda pomoc reagowała atakiem twierdzac, ze nie istnieje Bog. czy moge jej jakos pomoc przez modlitwe?

 Re: Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Mirek (81.210.15.---)
Data:   2013-10-30 08:32

Tak oczywiście, módl się za nią. To od Pana Boga zależy jej nawrócenie, nie od jej zasług ani Twoich. Jednak człowiek a najlepiej dwóch, trzech, którzy wstawiają się za innych, mogą uprosić łaskę dla innych.

 Re: Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-10-30 10:55

Możesz pomóc przez modlitwę, a także przez swoją obecność przy osobie cierpiącej. Będąc przy tej osobie, możesz świadczyć swoim zachowaniem, o Jezusie Chrystusie, że żyjesz wg Jego Ewangelii. To jest na pewno mocniejszym argumentem od słów. Jeśli ta osoba reagowała atakiem w czasie rozmowy, to dlatego bardziej może pomóc twój przykład życia, niż słowa.

 Re: Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Izabella (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2013-10-30 11:28

A w czym chcesz jej pomóc? Jesli chcesz pomóc tej osobie w zbawieniu to możesz to zrobic na pewno poprzez modlitwe. A co do zdrowia albo powodzenia w życiu to juz inna sprawa. Bo zarówno zdrowie jak i powodzenie zyciowe nie zapewniaja życia wiecznego. Moze niech Bóg decyduje.

 Re: Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Zofia (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2013-10-30 14:42

Przez modlitwę, dobroć, bezinteresowną pomoc i nienarzucanie się z nawracaniem -:) Niech Boga zobaczy w Tobie. Pozdrawiam:)

 Re: Czy mogę pomóc przez modlitwę?
Autor: Joker (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-10-30 19:30

hmm to jej nie pomogę bo to była bezinteresowna rozmowa na necie. Po prostu lubie pomagac jak moge.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: