logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jest sens nadal się modlić?
Autor: karina (---.toya.net.pl)
Data:   2013-10-30 15:46

Witam
Otóż chciałabym się poradzić. Należę do Wspólnoty 'Mocni w Duchu' i ostatnio na spotkaniu było wylanie darów Ducha Świętego. Od pół roku modle się w intencji bliskiej mi osoby. W jednej sprawie zostałam wysłuchana natomiast w drugiej nie mam siły się już modlić tracę nadzieje mianowicie chodzi o uwolnienie od alkoholizmu i nawrócenie co dla mnie to graniczy z cudem. I przejdę do rzeczy. Podczas tej modlitwy w wspólnocie usłyszałam słowo które inspirowane Duchem Swiętym przez charyzmatyków we wspólnocie poczułam jakby cos mnie kopło w sercu ze to dotyczy mnie zapamiętałam dokładnie co było powiedziane dodało mnie to otuchy na dalsze działanie. Nastepnego ranka budze się i pierwsze zaczynam w duchu wypowiadać te słowa które usłyszałam poprzedniego dnia. Bardzo ciężki okres przechodzę teraz i nie wiem strasznie sie załamuje te słowa mnie pocieszają ale trace nadzieje i nie wiem czy jest sens nadal się modlic bo z punktu widzenia nic nie zrobie a nawrócenie i uwolnienie z nałogu wymaga cudu tej osoby. Przyznam ze jeden cud wymodliłam którego się nie spodziewałam. Poradżcie, może ja sobie wmawiam nie wiem co robić. Bardzo się dobrze czuje we wspólnocie ale są takie chwile ze nie wiem i wątpie we wszystko. Pozdrawiem

 Tematy Autor  Data
 Czy jest sens nadal się modlić? nowy karina 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy Anoklet 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy baranek 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy Izabella 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy KasiaM 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy jacek 
  Re: Czy jest sens nadal się modlić? nowy Jakub 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: