logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Miałem wizję śmierci i piekła.
Autor: Jarosław (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2014-01-28 16:50

Witam,
Dwa i pół roku temu w sierpniu miałem straszne przeżycie.
Przebywając w swoim mieszkaniu na jawie miałem okropne wizje śmierci. Zaczął ogarniać mnie strach tak potężny jakiego nigdy nie czułem i nagle zorientowałem się że znajduję się w piekle. Zacząłem przeżywać mękę. Moje ciało było nadal w mieszkaniu ale moja dusza była w piekle. Byłem katolikiem niepraktykującym od 20 lat i miałem bardzo pomieszane w głowie. Nie wierzyłem w istnienie piekła ani wieczne potępienie aż tu nagle znalazłem się w piekle jako potępiony. Była tam całkowita ciemność a ja siedziałem na jej dnie i miałem świadomość że już nigdy stąd nie wyjdę, byłem skazany na wieczną samotność miałem nigdy nikogo już nie zobaczyć przez całą wieczność, wiedziałem że utraciłem Boga na zawsze. Był to straszliwy ból, rozpacz i przerażenie. Zacząłem uświadamiać sobie swoje straszne grzechy i kłamstwa w które wierzyłem. Nie da się oddać słowami męki i grozy tej sytuacji. Oczywiście nie mogłem się z tym pogodzić. Zacząłem rozpaczliwie zmawiać różaniec. Po kilku godzinach stan ten przeminął ale nie całkowicie.
Poszedłem do spowiedzi... potem było lepiej gdzieś tak przez 3 miesiące.
A potem znowu się zaczęło codzienne lęki, nocne koszmary. Chodziłem do spowiedzi, zacząłem codziennie uczestniczyć w mszy świętej bo to mi najbardziej pomagało i co noc zmawiać różaniec. Od dwóch lat niemal codziennie przystępuję do Najświętszego Sakramentu ale mimo to nie mogę się wydobyć do końca z tego stanu potępienia. Właściwie czuję się tak jakbym został zabity i pozbawiony duszy. Boję się że wszystkie moje wysiłki są na próżno że za późno się nawróciłem. Jestem niezdolny do żadnej pracy z ledwością przeżywam każdy dzień... nie wiem co robić dalej bo echo tego piekła jest ciągle we mnie...

 Tematy Autor  Data
 Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Jarosław 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Marta 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy KasiaM 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy streetcleaner 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy gg 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Paweł 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy zbigniew 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Janusz 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Balbina 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Balbina 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Zuzanna 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Monika 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy Bozena 
  Re: Miałem wizję śmierci i piekła. nowy has 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: