logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej.
Autor: Magdalena (---.derkom.net.pl)
Data:   2014-06-27 10:20

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.
Ostatnio oglądałam nagrania z wypowiedziami dr Wandy Póławskiej m.in.
www.youtube.com/watch?v=vsSIhGyuKD8
www.youtube.com/watch?v=CIjMX-6VSjQ

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym co powiedziała o roli kobiety w świecie... W skrócie twierdzi ona iż kobieta została stworzona dla drugiego człowieka a mężczyzna do materii i kobieta ma pomóc mu w duchowej sferze. Kobieta została stworzona by być matką. Prof. Półtawska mówi też o często widzianej dziś sytuacji, z panującym obłędem... Kobieta chce dorównać mężczyźnie, pracuje, studiuje, realizuje się, zarabia tyle ile płaci niani za opiekę nad dzieckiem a została stworzona do innych rzeczy.

Bardzo na mnie wpłyneły jej słowa i postanowiam zmienić moje życie. Skończyłam szkołę średnią miałam iść na studia przez co termin mojego ślubu z narzeczonym był planowany za 5 lat w tym czasie budowa... ustawienie się materialne... później po tym wszystkim może dzieci... Zastanowiłam się nad tym wszystkim i zuważyłam że wpadłam w wir obecnego systemu. Świat jest tak ułożony ze dom, rodzina, sfera duchowa budowanie ciepła domowego spada na drugi plan... Nie chce tak żyć. Ale nie chce tez podjąć pochopnej decyzji. Myślałam o przyspieszeniu ślubu i założeniu rodziny.

Nie pisze tu zebyscie podejmowali za mnie decyzje... ale proszę o rade może opinię. Co wy o tym myslicie? Czy to o czym mówie ma sens?

 Tematy Autor  Data
 Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Magdalena 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Elka 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy orelka 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Esterka 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Maggy 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Bea 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Ј 
  Re: Chciałabym żyć wg rad dr W. Półtawskiej. nowy Magdalena 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: