logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę powrotu do Boga.
Autor: Kinga (---.play-internet.pl)
Data:   2014-07-01 11:33

Witam :)
Chciałabym powrócić na tą dobrą drogę bo jak na razie wszystko idzie u mnie w złym kierunku.
Najbardziej pragnę spowiedzi bo już baaaaaaaaaaaaaaardzo długo omijałam konfesjonał ale tak mi się wszystko potoczyło w życiu że prawdopodobnie nie dostanę rozgrzeszenia i tak naprawdę nie wiem co mam robić i jak się do tego wszystkiego zabrać.

 Re: Chcę powrotu do Boga.
Autor: dominik (37.131.162.---)
Data:   2014-07-01 12:31

Postaraj się umówić ze spowiednikiem na spowiedź poza czasem kolejek. A co do rozgrzeszenia nie martw się Bóg jest miłosierny i na pewno nie takim wybaczał :)

 Re: Chcę powrotu do Boga.
Autor: Evita (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2014-07-01 12:56

Kingo :) Życzę Ci, abyś już niebawem napisała troszkę inaczej, np. tak :

Witam:)
Powróciłam na dobrą drogę i od tej pory wszystko idzie u mnie we właściwym kierunku, bo przecież sam Chrystus jest Drogą.
On zaprowadził mnie do konfesjonału, który tak dłuuugo omijałam, bo wydawało mi się, że nie ma dla mnie przebaczenia. Ale zapomniałam przecież o tym, że Pan Jezus przebaczył jawnogrzesznicy, a nawet łotrowi, wisząc na krzyżu...że miłosierdzie Jego jest nieograniczone i tylko ode mnie zależy, czy pragnę się zmienić ... czy żałuję za swoje grzechy i postanawiam trwać w Jego łasce... A nawet jeśli znów się zagubię, to przecież On zawsze mnie odnajdzie, jak pasterz zabłąkaną owieczkę :)

Wszystkiego dobrego.

 Re: Chcę powrotu do Boga.
Autor: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-07-06 16:59

Witaj,
Skoro Bóg daje Ci pragnienie spowiedzi, no to chyba trzeba za tym pójść. Plan jest np. taki:
Idziesz do spowiedzi, najlepiej poza kolejkami, spowiadasz się, rozmawiasz szczerze ze spowiednikiem, co masz dalej robić, aby dostać rozgrzeszenie. Gdy już to wszystko uczynisz, oczywiście, w łączności z Jezusem i z Jego wsparciem. Pan będzie Cię prowadził, zobaczysz, że prędzej czy później będziesz zadowolona z porzucenia drogi grzechu, chociaż zerwanie z nim pewno zaboli. Układasz jednak życie z Jezusem, więc będzie ok, tylko Mu zaufaj. Pamiętaj wtedy o częstej Komunii Świętej, regularnej spowiedzi, w przypadku grzechu ciężkiego jak najszybciej do niej idź, czytaj Słowo Boże, może pomyśl o wstąpieniu do wspólnoty?
Niech Ci Pan Błogosławi.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: