logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik?
Autor: Magda (213.146.58.---)
Data:   2014-08-29 11:31

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

1. Szukam przewodnika duchowego. Gdy chodziłam do spowiedzi jeden spowiednik gdy do mnie mówił i odpuszczał grzechy to łzy z oczów moich płynęły strumieniami. Zawsze gdy ten ksiądz spowiadał (a nie wiem kto to jest ponieważ w konfesjonale jest ciemno i rózni księża z różnej parafii tam spowiadają) zawsze ta sama sytuacja. Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik duchowy? Nie wiem nawet kto to, chodzę o tej samej porze do spowiedzi aby tego spowiednika

2. Chciałam się zapytać księdza. Byłam na rekolekcjach 2 lata temu i o. John po Komunii Świętej, kazał zamknąć oczy i powiedział że będziecie mieli obrazy. Ja widziałam jak z moich rękach są rany i płynie krew a pod nimi kielich, gdzie te krople spadają.

Teraz niedawno byłam na rekolekcjach z 0. Johnem w Licheniu. Zastanawiałąm sie czy przyjąć Komunię świętą czy jestem godna. Przyjęłam Komunię św. Ogarnął mnie strach. Potem jak o. John przechodził z Sakramentem Św. ja uklękłam i myślach mówiłam dziękuję ci Panie Jezu za życie, za ładną pogodę, za Kościół Św. za dar Eucharystii.I wtedy zaczęłam swiat widzieć pozytywnie, dostrzegać piękno a strach minął. Potem gdy przestałam dziękować strach wrócił aż do powrotu do domu.

Chciałam się zapytać czy mogę przyjmować Komunię Świętą bo nie przyjmuję już od tygodnia. Czy może mam jakiś ciężki grzech o którym nie wiem że taki strach mnie ogarnął. Narazie nie przyjmuję Komunii i nie wiem co mam robić.
Z Panem Bogiem

 Tematy Autor  Data
 Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy Magda 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy Beata 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy wyszywaczek 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy orelka 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy Maggy 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Czy ten ksiadz jest mi przeznaczony jako spowiednik? nowy xc 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: