logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: Wiktoria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-01-25 11:59

Witam. Mam pewien problem ze swoją wiarą, szczerze chcę nawiązać relacje z Bogiem, ale nie potrafie, czuje się zagubiona, bo nie mam żadnego wsparcia od innych przestaje wierzyć w siebie, gdy myślę o tym że grzeszę słyszę głos: kto by chciał taką okropną osobę NIKT. Wiem, że Bóg jest dobry i zawsze jest przy mnie, ale nie potrafie nawiązać z Nim relacji pomóżcie mi to zmienić chcę aby był moim przyjacielem.

 Re: Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: Anna32 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-01-25 13:13

Wiktorio, zacznij czytać Pismo Święte tak poznasz Jezusa i to co dziennie. Oczywiście regularna modlitwa i Eucharystia. Dobrze by było byś miała również wspólnotę byś nie zostawała sama sobie.

 Re: Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: Mateusz (---.tvkdiana.pl)
Data:   2015-01-25 20:13

Przede wszystkim nie słuchaj głosu mówiącego, że Bóg rzekomo Cię nie chce. On kocha każdego człowieka i czeka przez całe życie na jego powrót do siebie. Jak tylko sobie to uświadomisz, powinno być lepiej.
Z Bogiem

 Re: Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: pomi (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2015-01-25 21:36

Przecież masz wsparcie w całym Kościele. Przecież w Kościele codziennie modlimy się za siebie nawzajem.

 Re: Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2015-01-25 23:37

Także dopadają mnie myśli, że nie umiem, nie nadaję się, nie modlę się idealnie, nie słucham idealnie Słowa Bożego, nie walczę, za mało kocham, za mało robię. Wszystkie te podszepty mają odciągnąć mnie od relacji z Bogiem, bo przecież inni potrafią nawiązać z Nim bogatszą relację i ja się dla Niego nie liczę taka nieidealna. Guzik prawda :-)
Staram się ucinać takie myślenie krótko, zwracając się bezpośrednio do Jezusa i prosząc Go o miłość dla mnie tu i teraz. To mi pomaga i uczy miłości do siebie samej. Jezus mnie kocha, to jest oczywiste. A skoro On mnie kocha to czemu ja miałabym nie kochać siebie już dzisiaj?

 Re: Chcę nawiązać relację z Bogiem, ale brak mi wsparcia.
Autor: Franciszka (---.45.217.26.citimedia.pl)
Data:   2015-01-26 11:37

"chcę aby był moim przyjacielem" - To pięknie. A czy ty jesteś przyjacielem Jezusa? Nie myśl o tym, że grzeszysz, jak napisałaś, ale o tym, że masz najlepszego Przyjaciela, Jezusa. Wsparcia oczekuj od Ducha Świętego, Pocieszyciela, modląc się o jego Dary. Otwieraj się na przyjęcie tych Darów, a On cię pocieszy. W wierze - jak sama wskazuje - chodzi o wierność. Nie zwracaj uwagi na żadne głosy, ani na to, co kto ci mówi o twojej wierze, tylko módl się w swoim sercu, by Jezus był w nim obecny.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: