logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kocham go, ale czy moja walka ma sens?
Autor: Aivett (---.hsi.kabelbw.de)
Data:   2015-01-25 22:47

Witam mam nietypowa sprawe ,ale musze gdzies to wywalic . a wiec pare miesiecy temu zmarla dla mnie dosc bliska osoba ...Byla to Mama mojego bylego partnera , bylego bo w tej tragedi on znalazl pocieszenie w innej nie bardzo rozumie ,ldaczego ,ale trudno bylam zawsze pryz nim w ciezkich chwilach i nie tylko przy nim .
Po smierci Jego mamy wszystko sie zaczelo praca w delegacji zrobila swoje kobieta ktora bazuje na tym nieszczesciu wciagnela go w swiat jak dla mnie czarnej magi...
Glupie ,ale prawdziwe zaczela robic wszystko by zaimponowac swoja osoba spotkania z osobami ktore wywoluja duch i ect....
zafascynowanie zrobilo swoje ,ale ma tez inna strone tego , gdyz widze , ze on nie jest soba , w pewnym momecie poprosil mnie o pomoc ...
staram sie mu pomoc lecz kobieta ktora go opentala jest silniejsza
Moj byly wrocil do nas do domu praktycznie jest 3 tyg wylaczy telef nie odbieral mail i ok brak kontaktu byl dobrym rozwiazaniem cos go jednak sklonilo by zagladal na maila , a tam panna pisze , ze miala kontakt z jego matka i matka chce go bardzo przeprosic za wszystko co zle w jego zyciu i ze bardzo go kocha itp wszystkie te informacje ma od niego bo w chwili slabosci zapewne sie zwierzal...
Nie wiem jak mu pomuc nie pomaga zadna racjonalna rozmowa jest nia zafascynowany ....
Kocham go ,ale czy moja walka z kims takim ma sens jak on postrzega mnie jako zawistna i zazdrosna osobe ....
moze mi ktos podpowie co mam robic

 Tematy Autor  Data
 Kocham go, ale czy moja walka ma sens? nowy Aivett 
  Re: Kocham go, ale czy moja walka ma sens? nowy B. 
  Re: Kocham go, ale czy moja walka ma sens? nowy wojcieszek 
  Re: Kocham go, ale czy moja walka ma sens? nowy Beata 
  Re: Kocham go, ale czy moja walka ma sens? nowy kapitan Red 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: