logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić.
Autor: dsrs (---.toya.net.pl)
Data:   2015-01-26 18:32

Od lat mialem duze problemy, zamiast znikac tylko rosły i pojawialy sie nowe. W Boga wierzyłem, ogromna nadzieje dawalo mi czytanie swiadectw w ktorych Bóg wyciągał na wyżyny szczęśliwego życia nawet wieloletnich alkoholikow, narkomanow i innych ludzi zlamanych przez życie. Nadzieję tą również dawały mi opisy uzdrowien w ewangelii. Ta nadzieja dawala siłę by godzinami prosić Boga o odmianę, wierzylem, że On jest w stanie zmienic ten koszmar. Problemy jednak nie znikały, przychodziły tylko nowe. Mówiłem sobie wtedy że w miejscu beznadziejnym tak czesto rodzi się przecież nadzieja. I minęło kilka lat, jestem teraz wrakiem czlowieka, po tym co stało się dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj i po kolei wcześniejszych dniach tego miesiaca i wcześniejszych, cała nadzieja we mnie zgasła. Te swiadectwa jak i ewangelia sa teraz postrzegane przezemnie jako puste slowa. A z dawnych długich modlitw pełnych nadziei i ufności, dziś pozostał mi problem z odmowieniem jednego "Ojcze Nasz". Nadzieja przepadla, nie wiem co będzie dalej i jaki to ma sens. Nie potrafie już uwierzyć, że Bóg może coś odmienić w moim życiu.

 Tematy Autor  Data
 Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy dsrs 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy pomi 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Maciej 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Darek 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Marta 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Beata 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Alicja 
  Re: Nie potrafie uwierzyć, że Bóg może coś odmienić. nowy Asia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: