logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie wiem, co chcę robić w życiu.
Autor: arnika (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2015-07-11 00:11

nie widzę w moim życiu sensu, jestem na studiach, które mi się nie podobają, ale szkoda mi rezygnować, najchętniej poszłabym do pracy, ale mam problemy zdrowotne, więc do pracy fizycznej zbyt się nie nadaje, a nigdzie indziej by mnie raczej nie przyjęli. a nie - najchętniej to bym po prostu umarła, tak mi się wydaje i gdy o tym myślę, to czuję ulgę.
nie wiem, co chcę robić w życiu i czuję wielką beznadzieję,
czuję się jakby spętana, zablokowana, nie umiem podjąć żadnej świadomej i przemyślanej decyzji - a przez to wszystko jestem bardzo nieszczęśliwa, co mam zrobić? od czego zacząć? czuję, że zmarnuje sobie całe życie

 Re: Nie wiem, co chcę robić w życiu.
Autor: Margola (---.centertel.pl)
Data:   2015-07-15 16:36

Nie wiem jak to w praktyce wygląda, ale z tego co widzę uczelnie zatrudniają doradców zawodowych przy swoich biurach karier. Może warto się udać do niego lub jakiego doradcy na rynku, który zrobi Ci porządny test z kompetencji i pomoże określić Twoje zainteresowania i pokierować jakoś Tobą. Po co masz tkwić na studiach, które Cię nie interesują. Może spróbuj jakiegoś wolontariatu, zawsze czegoś dowiesz się o sobie.
Polecam też płytę z konferencjami o. Szustaka "Garnek strachu - droga do dojrzałości - lekcje Gedeona". Ojciec A. Szustak proponuje m.in. praktyczne ćwiczenia pomagające rozpoznać własne talenty, wyjątkowe cechy, kompetencje i nakreślić kształt własnej misji życiowej.
Jest też taka akcja Rób to co kochasz, poszukaj czegoś o niej w necie, powstała też książka "Rób to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją" Artura Zbozienia.
Proponuje Ci to, bo Bóg nie chce byś siedziała zamknięta jak kanarek w klatce, ale latała wysoko jak orzeł i żyła pełnią życia.

 Re: Nie wiem, co chcę robić w życiu.
Autor: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-07-16 17:44

Polecam Ci też Różaniec, jeśli potrzebujesz poukładać trochę w swoim życiu, bo "nie ma takiej sprawy, której by się nie dało rozwiązać za pomocą Różańca" - s. Łucja z Fatimy :)

 Re: Nie wiem, co chcę robić w życiu.
Autor: Tad (---.dynamic-ww-2.vectranet.pl)
Data:   2015-07-17 07:08

Dokończ obecne studia i zacznij takie które ci się podobają. Chyba że jesteś na 1 roku to zacznij tamte po wakacjach. A podobanie się studiów oceniaj po tym co one dają po zakończeniu. Po niektórych kierunkach nie ma pracy. Oczywiście ludzie pracują w różnych zawodach - niekoniecznie odpowiadających kierunków studiów.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: