logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pragnienie zemsty.
Autor: mika (---.galas.net.pl)
Data:   2015-07-15 20:29

Zostałam bardzo zraniona przez pewną osobę. Sporo wycierpiałam, przeszłam chyba jakieś załamanie nerwowe (zresztą wydaje mi sië że nadal w nim tkwię). Mam ogromny żal do tej osoby, moje serce jest przepełnione goryczą. Nie ma dnia żebym o tym nie myślała. Co najgorsze, źle życzę tej osobie, marzę o tym żeby cierpiała tak samo jak ja przez nią, żeby pewnego dnia pożałowała tego co mi zrobiła. Chciałabym się zemścić lecz niemam ku temu okazji (i dobrze) wiem że to jest złe i jest mi wstyd przed samą sobą. :( Proszę Boga o to aby wlał spokój w moje serce i oczyścil mój umysł, jednak jest mi bardzo ciężko poradzić sobie z tymi negatywnymi emocjami. Czy pragnienie zemsty i "złożeczenie" jest grzechem? Czy nadzieja na to że to Pan Bóg ukarze tą osobę też jest grzechem? ("Jest Sędzią Sprawiedliwym") Przestałam przyjmować Komunię Św, ponieważ wydaje mi się że pipełniam spory grzech. Do spowiedzi ciężko mi się zebrać bo wiem ze i tak, te myśli będą powracać. Z góry przepraszam za interpunkcję lub jej brak.

 Tematy Autor  Data
 Pragnienie zemsty. nowy mika 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Mateusz 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Tionne 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy hala 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy pjp 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Maciej 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy adam 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy danusia 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Gosia 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy AsiaBB 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy rewrwer 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Maciek 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy Izabella 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy mika 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy malutka 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy ja 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy ziuta 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy megan 
  Re: Pragnienie zemsty. nowy kan 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: