logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dzięki za dobre słowo i za modlitwę.
Autor: Daria (---.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2003-11-05 22:18

Chciałabym podziękować z serca osobom które odpowiedziały na mój mail pt. "Wiem, ze to straszne ale obrzydza mnie moje ciało" zwłaszcza tym, które obiecały modliwę.
To niewiarygodne, ale czuje się dużo lepiej. Już nie pamietam kiedy czułam sie ze soba i swoim ciałem taka pogodzona. Nie sprawia mi już bólu to, że jestem zamknięta w swoim ciele, czyli w czymś czego nie mogę znieść i na co nie mogę patrzeć. Teraz moje ciało nie wydaje mi się czymś okropnym tylko czymś normalnym co mają wszyscy. To w sumie dobrze, ze je mam , bo mogę dzieki niemu funkcjonować na tym świecie.

Słowa te piszę również na wypadek gdyby powróciły do mnie złe myśli żebym mogła sobie przypomnieć jak dobrze czuję się teraz i żebym miała dowód na to, i że mój stan (jeśli się pogorszy) nie jest normalny.

Jeszcze raz dziękuję. Przykro mi , ale nie chce pisac o swoich przezyciach z przeszłości, które potencjalnie mogły doprowadzić mnie do nienawiści swojego ciała, bo to zbyt trudne. Dziękuje za Wasze mądre i pełne dobroci odpowiedzi. NIech Was Bóg błogosławi :))).

 Re: Dzięki za dobre słowo i za modlitwę.
Autor: paskalina (---.chello.pl)
Data:   2003-11-06 00:15

Nie wiem który raz przekonuję się jaką moc ma modlitwa, gdy wiele osób prosi w jednej intencji. To jak komunia w modlitwie. To niesamowite. Pan Bóg wciąż czyni cuda.

 Re: Dzięki za dobre słowo i za modlitwę.
Autor: Renata (---.net.pl)
Data:   2003-11-06 09:33

Cieszę się, że lepiej się czujesz, to bardzo dobra wiadomość.
Trzymaj się ciepło . Pozdrawiam. Renata

 Re: Dzięki za dobre słowo i za modlitwę.
Autor: Katarzyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-06 12:19

Tak, Bóg jest wciąż obecny w naszym życiu.
Dario jeśli dzięki naszej pisaninie i modlitwom czujesz się teraz lepiej i uświadamiasz sobie co mogło u Ciebie spowodować poprzedni stan, to jest to najlepszy czas być znalazła pomoc specjalisty (psychologa), który pomoże Ci uporać się z przeszłością.
Takie stany niestety wracają. Nie piszę tego by Cię niepokoić, lecz własnie wesprzeć - czujesz się silniejsza, zadbaj więc o to by ten stan stał się dla Ciebie naturalny (codzienny) :)
Cokolwiek się wydarzyło w przeszłości, będzie częścią Ciebie tak długo, jak długo będziesz w sobie nosiła winę za to. Powinnaś teraz z fachową pomocą nazwać to, zobiektywizować i odsunąć od siebie (od duszy, serca i ciała).
Życzę Ci siły i pogody ducha.
Szczęsć Boże

 Re: Dzięki za dobre słowo i za modlitwę.
Autor: Artur (---.pwradio.pl)
Data:   2003-11-07 09:46

Największą łaską jest to, że odnajdujesz korzenie tego niewłaściwego myślenia. Zaczynasz rozumieć i kochać siebie Taką jaką jestś. TAKĄ KOCHA CIĘ BÓG. Przed Tobą wielkie przemiany bo łaska Boża już działa i nie odstąpi od Ciebie. Z Bogiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: