logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: Ola (---.bb.sky.com)
Data:   2016-02-06 21:43

Jestem w bardzo ciężkiej sytuacji, mam problemy i przez nie myślałam nawet o samobójstwie ale nie mogę tego zrobić rodzinie więc dla nich jakoś się trzymam i tego nie zrobię.
Czy Bóg pomoże mi wyjść z tej ciężkiej sytuacji ? Czy jeśli będę się modlić pomoże mi?

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: 2166 (62.244.139.---)
Data:   2016-02-06 23:09

Raczej nikt na ziemi nie zna planów Boga związanych z Twoją osobą.
Jeśli ktoś napisze, że nie to nie będziesz się modlić? :)

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: Ola (---.bb.sky.com)
Data:   2016-02-06 23:32

Będę się modlić zawsze. Bardzo cierpię i potrzebuję pomocy. Chciałabym wierzyć tylko że mi pomoże.

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: adam (---.17-1.cable.virginm.net)
Data:   2016-02-07 06:51

Bóg chce ci pomóc. Módl się Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz słowami "nie jako ja chce, ale jsko Ty chcesz". Poddaj się Bożej woli całkowicie. Wtedy twój problem stanie się też Jego problemem i pomoże ci go rozwiązać. Bóg niczego od nas nie chce prócz ufności.

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: B. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-02-07 10:06

Olu, ale o co chodzi? Bóg pomoże, to pewne. Ale nie zawsze tak, że np. bezrobotnemu natychmiast da pracę (jestem świadkiem, jak cudem pomagał żyć na godziwym poziomie, nawet z internetem, a potem dał możność spełnić komuś innemu dobry uczynek gdy wytrwale i skutecznie zabiegał o pracę dla tej bezrobotnej osoby).
Są ludzkie pragnienia sprzeczne z Prawem Bożym, krzywdzące innych (patrz wątek obok, o żonie tęskniącej za żonatym kochankiem, ale i to Bóg może uleczyć; oczywiście z uwzględnieniem wolnej woli człowieka). Nawet w sytuacji choroby, zadłużenia, komornika, śmierci współmałżonka czy innych tragedii Bóg zsyła uciekającemu się do Niego pokój serca i realną pomoc. Nieraz w jednej chwili (zobacz np. świadectwo narkomana, którego już żywcem obgryzały szczury, wpisz w Google np. "narkoman kogut" a dostaniesz linki do You Tube).
Poproś Boga aby Ci pomógł, ale też aby Cię prowadził i aby sprawił, żebyś była posłuszna Jego wspaniałemu, mądremu Prawu.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: sadness (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-02-07 10:14

Tak Bóg pomoże ci na pewno. Nie ma pewniejszej pomocy jak od Niego. "Nie bój się tylko wierz" Mt 5, 36

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: Rafał (---.play-internet.pl)
Data:   2016-02-07 14:18

Pomodlę się. W Twojej intencji od dziś do święta Miłosierdzia nie słucham ulubionej muzyki.

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: ~~~~ (---.17-3.cable.virginm.net)
Data:   2016-02-07 15:21

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: oczywiście tak! Bóg nam zawsze pomaga.

Natomiast, jeśli pytasz, czy Bóg zrobi to co chcesz (czy spełni Twoje życzenie), odpowiedź brzmi: nie. Bóg nie spełnia naszych życzeń. Rodzice nie są od tego, by spełniać życzenia dzieci. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli jesteś rodzicem, to się zastanów, co byś zrobiła, gdyby do ciebie przyszło dziecko z takim problemem jak twój. Czy byś mu pomogła? Czy byś mu pomogła spełniając jego życzenie? Jak byś postąpiła, gdybyś chciała pomagając swojemu dziecku tak je wychować, by więcej w takie problemy nie wpadało?

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: Jan (---.dynamic-ww-2.vectranet.pl)
Data:   2016-02-07 15:37

No ale zawsze trzeba dzialac. Bog roboty za Ciebie nie odwali. Modlitwa i czekanie na cud to czasem za malo.

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: Tionne (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2016-02-07 20:56

Przeczytaj sobie pod ponizszym linkiem, o cudownym uzdrowieniu dziewczyny po przez Matkę Bożą z Pompei.
To są słowa Matki Bozej Pompejańskiej:
" Modliłaś się do mnie pod różnymi wezwaniami i zawsze odbierałaś łaski. Teraz, gdy mnie wzywasz pod imieniem Królowej Różańca Świętego z Pompejów, które mi jest bliższe ponad wszystkie inne, nie mogę ci odmówić. Odpraw trzy no­wenny, oddawaj mi cześć, a wyzdrowiejesz. "

–" Ktokolwiek pragnie otrzymać łaski, niech odprawi na moją cześć trzy nowenny odmawiając piętnaście tajemnic różańca, a potem niech odmówi znowu trzy nowenny dziękczynne."

http://pompejanska.rosemaria.pl/2011/06/jak-matka-boza-dala-swiatu-nowenne-pompejanska/

 Re: Czy Bóg mi pomoże w bardzo ciężkiej sytuacji?
Autor: EmGie (---.business.static.vectranet.pl)
Data:   2016-02-10 13:45

>> więc dla nich jakoś się trzymam i tego nie zrobię.
>> Czy Bóg pomoże mi wyjść z tej ciężkiej sytuacji ?
>> Czy jeśli będę się modlić pomoże mi?

Dlaczego nasi przodkowie (Adam i Ewa) zaczęli mieć problemy?
Tworzymy "straszne" problemy choć nie jesteśmy policzyć swoich włosów na głowie, a ON wie. Bóg chce tylko, by do Niego przylgnąć, a On się wszystkim zajmie. Albo inaczej, On ciągle się Tobą zajmuje, Tylko Ty się od Niego odrywasz. Przylgnij do Niego. Jest taka modlitwa, akt strzelisty, z której ciągle korzystam. Często:
Jezu, ufam Tobie, Troszcz się Ty.
I wtedy wraca wiara i nadzieja, że On się wszystkim zajmie a Twoje serce przeszyje spokój, ukojenie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: