logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 A jeśli przeze mnie nie będzie zbawiony?
Autor: SamutnaAla (---.x66.x22.x49.jaskom.pl)
Data:   2016-02-06 23:58

Chciałabym wybaczyć pewnej osobie, która kiedyś mnie skrzywdziła, właściwie to mi się już udało, ale jest jeden mały problem. Kiedyś usłyszałam, że żeby wybaczenie było ważne to powinnam się z tym człowiekiem skonfrontować w cztery oczy i powiedzieć, że mu wybaczam i za co. Niestety jest to dla mnie zbyt trudne, bo krzywda dotyczyła bardzo delikatnej sfery. Ten człowiek jest już w podeszłym wieku, jego umysł nie działa tak jak kiedyś i nie wiem czy mnie zrozumie. Nie wiem czy on kiedykolwiek żałował, czy zdaje sobie sprawę, że to co zrobił jest złe, nigdy nie dawał mi jakiś oznak skruchy. Wiem, że jest osobą wierzącą, chodzi do kościoła i spowiada się, ale nie wiem czy wyspowiadał się konkretnie z tego bardzo ciężkiego grzechu. Gnębi mnie to, że może on niedługo odejdzie z tego świata i jeżeli nie wyspowiadał się to przeze mnie zostanie potępiony. Bardzo bym tego nie chciała. Z drugiej strony zupełnie nie wyobrażam sobie rozmowy z tym człowiekiem, powrotu do tej sytuacji. Co powinnam zrobić? Proszę o pomoc

 Re: A jeśli przeze mnie nie będzie zbawiony?
Autor: maaja (---.220.109.55.umts.static.t-mobile.pl)
Data:   2016-02-11 16:32

Pan Bóg nie dozwoli, aby ktoś przez kogoś został potępiony. Bądź spokojna - nie jesteś w stanie odebrać komuś nieba. Możesz sie modlić, aby Bóg przygotował sytuację spotkania z tamtym człowiekiem, ale jeśli ono nie dojdzie do skutku, oddaj wszystko po prostu Miłosierdziu Bożemu. Pozdrawiam.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: