logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie?
Autor: Danuta (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2017-01-14 11:49

Potrzebuję informacji gdzie i jak szukać pomocy.
Jestem 6 lat po rozwodzie. Mąż odszedł do innej, młodszej o ponad 20 lat. Pozostawił kłopoty, nieuregulowane sprawy, potężny kredyt....Czuję się bezwartościowa. Nie wiem co dzieje się z moją wiarą i nadzieją. Nie radzę sobie materialnie, moralnie, emocjonalnie... I chyba ze mną jest poważny problem nowego wymiaru - ja wciąż go kocham, jest przecież moim "sakramentalnym mężem", mocno trzymam się tych wartości. Mimo, że wziął drugi ślub kościelny. Tak, tak! Można! wystarczy przejść do kościoła ewangelickiego (też chrześcijański, i nie tylko ten).
Dla tych, którzy myślą o odebraniu sobie życia, mogę powiedzieć, że jeśli Cię coś powstrzymuje... to znaczy, że jeszcze Ktoś o Ciebie walczy. Dla Niego pomyśl o tym zanim połkniesz przygotowane trucizny. Nie będziesz silniejszy z tego powodu, że Ktoś taki jest, lecz myśl o Nim może wyprzeć myśl o samobójstwie w momencie kryzysu. Wciąż boję się takich momentów, bo wciąż je mam. Jestem coraz słabsza i nie wiem jak dopuścić do siebie myśli, że może komuś na mnie zależeć. Tracę siły. Wołam o pomoc. Błagam o pomoc. Nie umiem już się modlić i czekać. Bo na co?
Nie chcę żyć. Dla Boga jestem WAŻNA, PIĘKNA, WARTOŚCIOWA. ON kiedyś przyjmie twarz człowieka. Czasem trzeba dłuuugo czekać, Ale warto. Kryzys mija bo mija wszystko.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę, i żebym zmieniał to, co zmienić mogę, i mądrość, abym odróżniał jedno od drugiego!"

 Tematy Autor  Data
 Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy Danuta 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy Jan 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy Kasia 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy Natalka 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy Kalina 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy 121 
  Re: Gdzie i jak szukać pomocy po rozwodzie? nowy 121 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: