logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Bierzmowanie - kilka pytań.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-09-14 14:41

Przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania. Bylem wczoraj na Nabozenstwie Fatimskim. Ogolnie to mialem niesc figurke i nioslem.. kilka metrow. Bo uznalem ze dziewczyny niosa to po co sie zamieniac ... podczas odmawiania rozanca przez "pielgrzymke" gadalem... w kosciele jednak odcialem sie od kolegow. Bylem w kosciele czy tam cerkwi i uczestniczylem w Mszy. Pozniej jak wszedlem w "terytorium" kolegow to wszystko sie zmienilo.. wstydzilem sie odmawiac rozaniec przy kolegach itp... Chcę godnie przezyc ten caly czas... jednak nie chcę by moje bierzmowanie bylo swietokradzkie... Czy wyznac moje postepowanie na spowiedzi?

Da mi ktos kilka rad odnosnie tego sakramentu?

 Re: Bierzmowanie - kilka pytań.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-09-14 21:36

Zamiast się zadręczać warto do Spowiedzi. Koledzy nie powinni być przeszkodą w takich sytuacjach, jak publiczne przyznanie się do wiary, praktyk religijnych (modlitwy, niesienia Figury). O Sakramencie Bierzmowania można przeczytać w książeczce Droga do Nieba, w Katechizmie KK, na katolickich stronach w internecie.
W Sakramencie Bierzmowania wierny z Łaski Bożej otrzymuje Dary Ducha Świętego, pomocne na drodze wiary :)
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra oraz odzyskania pokoju w sercu :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: