logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2017-10-06 18:51

Nie napisałeś, czy nauczyciel dał Wam za mało czasu na uzupełnienie ćwiczeń czy po prostu część uczniów, łącznie z Tobą, nie pracowała systematycznie nad zaległościami i stąd problem.

Jeśli nauczyciel obciążył Was zbyt ciężką pracą, rodzicie powinni interweniować u niego lub wychowawcy, a nie odrabiać lekcje za dzieci. Ale jeśli to uczniowie zawinili, bo wzięli się za nadrabianie tuż przed upływem terminu, powinni wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość. Z czasochłonną czynnością nie wolno zwlekać do ostatniej chwili. Trzeba od razu się za nią zabrać, a przynajmniej realistycznie oszacować własne możliwości.

Skoro nie wykonałeś samodzielnie ćwiczeń (termin upłynął dzisiaj?), wróć do nich w najbliższym czasie. Upewnij się, że prawidłowo opanowałeś materiał. Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju oszustwa w zdobywaniu wiedzy (np. ściąganie zadań, kiedy nie umiesz ich rozwiązać) prędzej czy później obrócą się przeciwko Tobie. Dobre oceny nic Ci nie dadzą, jeśli nie będą szły w parze z Twoimi umiejętnościami.

 Tematy Autor  Data
 Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Krystian 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Hanna 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Kitty 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Natalka 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Martha78 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Kasia 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Krystian 
  Re: Nie chcę, żeby mama robiła za mnie zaległe lekcje. nowy Ј 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: