logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czy zaufać spowiednikowi?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2017-11-28 15:41

Nie wiem, w imię czego sprawdzasz słowa spowiednika. Poddajesz je pod kontrole forowiczów, publicznie, i do tego poszukujesz cytatów, "o co pewnie mu chodziło". Kontrolujesz u osób postronnych, absolutnie postronnych, jak ja, co spowiednik miał na myśli? Zlituj się.
Przepraszam Cię bardzo, ale opowieści tego typu, publiczne, są dalece nie na miejscu. Nikt z nas nie powinien wnikać w rady spowiednika. Tym bardziej, że Ty sam nie umiesz ich przekazać. Pozostajesz w kręgu "chyba" i wykopanych skądś fragmentów (zresztą bez rzetelnego podania źródeł, ale to na marginesie). To sprawa konfesjonału, a nie forów.

Moim zdaniem JEDYNA odpowiedź dla Ciebie brzmi: załatwiaj takie sprawy w konfesjonale. Tylko. Nie na forach, z całym szacunkiem do ich Moderacji i Użytkowników. Tym bardziej że to obsesyjne szukanie czegoś poza konfesjonałem trwa miesiącami.

Tak, masz ufać spowiednikowi. Ale nie temu, co sobie znalazłeś w jego słowach i zinterpretowałeś w necie, lecz temu, co mówi.
Nie rozumiesz? Pytaj od razu przy spowiedzi (masz prawo) lub wróć do konfesjonału.
Nie jesteś pewien? Wróć do konfesjonału.
Chciałbyś wiedzieć więcej? Wróć do konfesjonału.
Hawk! Jak ponoć mawiają Indianie.

 Tematy Autor  Data
 Czy zaufać spowiednikowi? nowy Krystian (13 l.) 
  Re: Czy zaufać spowiednikowi? nowy Hanna 
  Re: Czy zaufać spowiednikowi? nowy
  Re: Czy zaufać spowiednikowi? nowy Krystian 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: