logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: Marcin (---.gigainternet.pl)
Data:   2018-01-27 19:18

Moje życie nie ma sensu, jest mi ciężko i jestem samotny. Nic mi nie wychodzi. Od jakiegoś miesiąca modlę się żeby biolog już mnie zabrał bo już nie cudem żyć (jestem dość wierzący i samobójstwo nie wchodzi w grę) i śmierć nie przychodzi. Dlaczego? Kiedyś widziałem wyraźne działanie Boga w moim życiu.

 Re: Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: Karolina (---.tvkstella.pl)
Data:   2018-01-28 08:53

Marcinie,

kiedyś też tak się czułam i myślałam o śmierci. Ale mój dramat skończył się. Teraz cieszę się życiem i realizuję marzenia, choć jestem sama (nie samotna). Bóg przeprowadził mnie przez ciemną dolinę. Miał dla mnie wspaniały plan. Kiedyś nawet bym nie śmiała o tym pomyśleć. I choć odczuwam skutki przeżytych cierpień (leczę się na nerwicę) to jestem wdzięczna Bogu, że nie pozwolił mi się poddać i wynagradza mi teraz z nawiązką.
Nie poddawaj się Marcinie. Szukaj dla siebie pomocy wśród ludzi. Po burzy zawsze wychodzi słońce. Z Panem Bogiem

 Re: Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: grześnica (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-01-28 14:07

Drogi Marcinie,
Również chciałam popełnić samobójstwo, ponieważ miałam ciężkie życie. Lecz czułam wielki strach przed Bogiem i to mnie powstrzymało. Niestety moje ciężkie życie odbiło się na mojej psychice. Obecnie jestem chora i muszę brać leki, dlatego proszę Cię, żebyś porozmawiał z psychologiem. Wiem, że bardzo trudno przełamać się i wrócić do ludzi. Proszę Cię zrób ten krok.
Miej w Bogu nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

 Re: Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: Franciszka (---.146.165.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-02-04 00:34

Marcinie, zniechęcenie do życia, które odczuwasz, może mieć podłoże depresyjne. Dlatego popieram radę, abyś skonsultował się z lekarzem. Jednak może wystarczy, jeśli sam zaczniesz dbać o racjonalny tryb życia, a przede wszystkim aktywność fizyczną. Znajdź sobie dyscyplinę sportu, którą będziesz uprawiał. A dlaczego nie postarasz się o poznanie ludzi, z którymi nie będziesz czuł się samotny? Wiem, że to brzmi banalnie. Jednak życie składa się z takich "banałów".
Nie piszesz nic o swojej modlitwie, ale określasz siebie, jako "dość wierzącego", więc słyszałeś zapewne, że cudowne wręcz działanie ma łaska uświęcająca. Jeśli kierujesz swoje prośby do Pana Boga, to odpowiedz sobie na pytanie, czy najpierw przygotowałeś się na spotkanie z Nim twarzą w twarz. Czy najpierw przystąpiłeś do sakramentu pokuty i pojednania? Warto czynić to regularnie.
Co do samotności, to wiem, że boli. Ale to Pan Jezus jest najlepszym Przyjacielem. Zaufaj Mu. Módl się słowami: Jezu, ufam Tobie.

 Re: Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: Tionne (78.10.131.---)
Data:   2018-02-04 14:28

Dlaczego? Widocznie jeszcze nie twój czas, żebys odszedł z tego swiata. Bóg chce kazdego zabrać do Siebie, ale w odpowiednim dla niego czasie. Mysle, że niepowodzenia cwicza w pokorze. Nie musi byc zawsze, i nie bedzie zawsze wychodziło dobrze. Tak jest w zyciu raz dobrze, raz gorzej. Lepsza bedzie modlitwa o znoszenie cierpienia, o rozwiązanie różnych spraw. Nie zaniedbuj przy tym zdrowia, bo Bóg działa także przez lekarzy.

 Re: Dlaczego Bóg nie chce mnie zabrać?
Autor: swistak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-02-13 12:59

"Moje życie nie ma sensu, jest mi ciężko i jestem samotny."
Idź, proszę, do psychiatry i psychoterapeuty. To zmieni Twoje życie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: