logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: kobieta (20 l.) (---.play-internet.pl)
Data:   2018-02-18 18:37

Mam niewiele ponad 20 lat, ostatnio poznałam bardzo fajnego mężczyznę, dużo rozmawialiśmy bawiliśmy się i naprawde mi się spodobał. Cóż się okazało że był w przeszłości karany, nie wiem za co i ma dzieci ale nie żyje z tą kobietą. Nie wiem co powinnam zrobić czy kontynuować tą znajomość i myśleć o związku bo bardzo mnie on pociąga i widze w nim fajnego faceta z którym mogłabym w przyszłości wziąć ślub czy odpuścić go sobie. On jest mniej więcej 10 lat starszy ode mnie

 Re: 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: wyszywaczek wredny (---.net.pulawy.pl)
Data:   2018-02-25 16:04

A co byś powiedziała swojej córce, gdyby przyszła do ciebie z takim pytaniem?

 Re: 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2018-02-25 17:40

Ale Ty chcesz z nim być, czy go ratować? Poczytaj książkę "Kobiety, które kochają za bardzo" Robin Norwood (szczególnie jeśli pochodzisz z rodziny z dysfunkcjami).

 Re: 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-02-25 18:35

Wziąć ślub? A czy ten pan jest stanu wolnego?
Jeśli tak, to byłabyś gotowa poślubić pana razem z jego przeszłością i zobowiązaniami?
Ten pan do końca świata - no, może zagalopowałam się - zatem lata całe, w pewnym sensie przynajmniej do końca swojego życia będzie miał zobowiązania wobec swoich dzieci. Zawsze będziesz musiała się z tym liczyć i na to się zgadzać, nigdy nie będziesz miała prawa tego odsunąć na bok. I zupełnie się tu nie liczy, że "nie żyje z ich matką". Ma obowiązek dbać o dzieci i łożyć na nie, więc pewnie i ta kobieta nie zniknie na 100% z horyzontu. Pociąga Cię taka przyszłość?

 Re: 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2018-02-26 10:48

Pomijając szczegółowy aspekt tego pana, proponuję bardziej ogólnie nabrać dystansu do poznawanych mężczyzn. Poznałaś go niedawno, dobrze Wam się rozmawiało, a Ty już myślisz o ślubie. Moim zdaniem za szybko takie myśli. Więcej dystansu, skupienia się też na sobie, rozwijania się i poznawania wlasnych potrzeb i zainteresowań.

 Re: 10 lat starszy, w przeszłości karany, ma dzieci.
Autor: Ofelia (212.244.145.---)
Data:   2018-03-02 13:50

Odpuść go dziewczyno, zrobi Ci tylko krzywdę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: