logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem.
Autor: Kiniabelate (18 l.) (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2018-04-01 19:21

Witam przychodze z typowym i nietypowym problemem. Od pewnego czasu mam problemy ze złymi myslami, natrectwami i nawróceniem. Nie mogę się nawrócić, wystarczy jeden grzech popełniony po spowiedzi i już koniec. Dzisiaj takie cos się stało i czy mam grzech ciezki czy nie mogę juz się nawrócić? Była taka to sytuacja. Byłam u rodziny na świętach. I oni zaproponowali mi wino. Odmowilam. Ale oni wraz nalali. I gaplili się na mnie żebym wypiła. Wiec żeby juz śnie wstydzić wzielam malutki lyk i chciałam to wypluć, ale jzu nie mogłam bo polknelam. Mam wyrzuty sumienia, bo było tak dobrze. Przez 3 dni byłam w stanie laski, chciałam się nawrócić, źle myśli prawie zniknęły, było dobrze! A teraz źle myśli znowu wracają, a ja mam wątpliwości bo rodzina mówi "nic się nie stało za 2 miesiące 18 lat" i nie wiem co robić. Do spowiedzi bojew się iść ze wzgledu na rodziców którzy mnie wysmieja ze poszlam 4 dni po poprzedniej, próbowalam sobie wmawiac ze to tylko łyk a nie prawdziwe picie, chcialam osuzkac sumienie, ale się boje. A tak było dobrze.... Juz było lepiej.... A znowu będzie tak samo.... Co ja mam robić.... Wiem chore co pisze ale.... Ja juz nie mam siły na to wszystko, chciałam się nawrócić a demon postawił genialna pułapkę i zatriumfował w tej walce.... Proszę o jakąś rade... dziękuje...

 Tematy Autor  Data
 Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem. nowy Kiniabelate (18 l.) 
  Re: Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem. nowy Natalka 
  Re: Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem. nowy
  Re: Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem. nowy Kiniabelate 
  Re: Problemy ze złymi myślami, natręctwami i nawróceniem. nowy
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: