logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Córka ciągle na nie, opór we wszystkim.
Autor: Matka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2018-04-08 04:37

Kochani,

moja córka chodzi do VI klasy. Ma zespół aspergera (kłopoty z koncentracją, emocjami). Od początku edukacji szkolnej lekcje odrabiała na siłę. Teraz nauka tez na siłę, do niedawna siadałam z nią, brałam książkę, pokazywałam, pytałam, przygotowywałam do klasówek. Nigdy nie chciała usiąść do lekcji, było zaraz, za chwilę, po 5 min była strasznie zmęczona, cały czas o czymś innym myśli, rozkojarzona, jęcząca. Od pół roku jest gorzej: odmawia pracy ze mną, (sama tez nie), mówi, że to jej lekcje, jej sprawa jakie będzie miała oceny i na nich jej nie zależy. Krzyczy, że niszczę jej życie, wtrącam się do lekcji, inni rodzice tego nie robią, ona chce sama się zając tym, (tłumacze, że jak zobaczę, że robisz sama, to nie będę się wtrącać - przecież ja jestem tez strasznie zmęczona), nie pozwala zajrzeć do plecaka itd. Mówi, że mnie za to nienawidzi.
Nie wiem co robić. Jak jej odpuszczę posypią się jedynki.
Ja jestem straaaasznie zmęczona. Ciągle jest NIE. Odkąd pamiętam. NIE wstać z łozka (rano trzeba prosić, krzyczeć, itd. a ona lezy, potem jęki, bo nie ma co założyć, jak się w końcu ubierze to znowu żle - bo głupio wygląda. I tak ze wszystkim OPÓR.
Proszę napiszcie jak postąpić z córką, zgodnie z nauczaniem Jezusa. Dać swobodę?

 Tematy Autor  Data
 Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy Matka 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy wyszywaczek wredny 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy antonima 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy grześnica 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy wyszywaczek wredny 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy Franciszka 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy grześnica 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy MM 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy B. 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy grześnica 
  Re: Córka ciągle na nie, opór we wszystkim. nowy Magda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: