logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mogę znaleźć lepszej pracy. Czy to wola Boża?
Autor: piątka (---.internetia.net.pl)
Data:   2018-04-23 16:00

Czy to, że nie mogę znaleźć lepszej pracy może być wolą Bożą? Nie chce tam pracować, ta praca mnie niszczy psychicznie i duchowo w myśl zasady "z jakim przystajesz takim się stajesz". Tylko cud może sprawić, że znajdę lepszą pracę gdzie będą ludzie na poziomie. W ogóle czuję się jak bym pracowała w piekle. Boga wymienia się tylko wtedy jak się przeciw niemu bluźni, można liczyć tylko na siebie, nie wiadomo z kiedy i z jakiego powodu będzie awantura. A kończyłam pracę z nadzieją, że będę mieć "lepszą" pracę, niestety w piekle liczą się tylko znajomości.

 Re: Nie mogę znaleźć lepszej pracy. Czy to wola Boża?
Autor: Tionne (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2018-05-13 13:47

Może wolą Boża jest abys znalzała lepszą pracę w innym czasie, jeszcze nie teraz. Podejmuj stale kroki w kierunku poszukiwan pracy. Wspieraj je modlitwą. Jak jest w obecnej pracy, tylko ty wiesz czy dasz radę, wytrzymać innych ludzi. I na ile dasz radę funkcjonowac bez tej pracy jeśli zrezygnujesz z niej, bez umówionej nowej, musisz ocenić sama. Po prostu nie w dawaj się w głupie, obrazliwe dialogi, gdy widzisz że obrona Boga, tylko zaognia sytuacje i dolewa oliwy do ognia. Oczywiscie modlitwa o zmianę tej sytuacji tez jest wskazana, szczególnie do poteżnego obroncy św. Michała archanioła. Nie wątp w Jego moc, a na pewno pomoże bo nie jest Mu tez miłe gdy obrażają Stwórcę.

 Re: Nie mogę znaleźć lepszej pracy. Czy to wola Boża?
Autor: B. (---.184.130.199.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2018-05-13 22:59

Nie piszesz o jaką pracę chodzi. Są prace, których nie należy podejmować nigdy, np. jako ekspedientka w sex-shopie czy jako striptizerka. Jeżeli czujesz się jakbyś pracowała w piekle, złóż wypowiedzenie oddając swój los Bogu. Może gdzieś w pobliskim sklepie potrzebują pracownika? W firmach opiekuńczych podobno mają potrzeby (współpracują z opieką społeczną). Zależy jakie masz kwalifikacje. To co napisałaś jest dramatyczne. Szukaj nowej pracy. Do życia w pokoju powołał nas Bóg.
Serdecznie pozdrawiam.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: