logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: kamil (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-29 13:37

Choć jestem młodym człowiekiem, czuję że moje życie się może nagle zakonczyć. Tych, dla których ważny jest Bóg i zbawienie, proszę o modlitwę, najlepiej za pośrednictwem patrona od pomocy w sytuacjach beznadziejnych. W sytuacjach bez wyjścia są jeszcze jakieś wyjścia, tylko tak niełatwo je zobaczyć.

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: Mateusz (84.38.81.---)
Data:   2018-04-29 14:13

Wiesz, czym innym jest świadomość, że "nie znamy dnia ani godziny" odejścia z tego świata i wynikające z tego starania do przeżywania swojego życia w jak najlepszy sposób, a czym innym ciągły, paraliżujący strach przed śmiercią. W pierwszym przypadku możesz osiągnąć wiele, mając na uwadze życie wieczne, w drugim-często nic, bo boisz się i tkwisz w miejscu. Nie piszesz wiele o swoim problemie, więc nie mogę odnieść się do niego bardziej konkretnie. Powiem Ci tylko, że w życiu prawie nie zdarzają się "sytuacje bez wyjścia", bo w takich można jedynie usiąść i płakać, albo modlić się żeby było nam lżej się z nimi pogodzić. Można natomiast mieć do czynienia z sytuacją trudną, w przypadku której należy usiąść spokojnie i pomyśleć. Jeśli to nie pomoże, zwrócić się do kogoś po pomoc. Choćby do nas, tutaj na forum. To nieprawda, że istnieją problemy, niebędące opisanymi wyżej sytuacjami bez wyjścia, dla których nie sposób znaleźć rozwiązania. Trzeba tylko chcieć. Spróbuj więc to zrobić, a jeśli się nie uda, wróć. Pomożemy.

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: Ona (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2018-04-29 14:33

Kamil, a ska u Cie bie takie przeczucie? Takie przeczucia moga pochodzic od zlego moga miec sie zupelnie nijak do rzeczywostosci. :) Jesli jestes ciezko chory moze warto zglosic sie do kaplana i poprpsic o sakrament namaszczenia chorych. Jesli sa to jedynie 'przeczucia' a bie ma ku nim wyraznych podstew, to nie martw sie, ja tez mialam wiele roznych 'przeczuc' w zyciu i zadne sie nie spelnily. :)

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-04-29 19:00

Kamilu,

Dobrze, pomodlę się za Ciebie, bo oto prosisz. Ale musisz coś z tymi myślami koszmarnymi zrobić. Jesteś młodym człowiekiem. Może porozmawiaj z najbliższą Ci osobą, do której masz jakieś zaufanie. A swoją drogą, to Mateusz ma rację. Spróbuj bardziej czytelnie skonkretyzować swój problem i wyartykułować go, bo piszesz bardzo lakonicznie i trudno pomóc lub doradzić coś sensownego bez dostatecznych informacji w powyższej kwestii.

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: Wiki (---.centertel.pl)
Data:   2018-04-29 20:57

Cześć Kamil,
Co jest powodem takiego stanu ducha? Czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej? Jeżeli chcesz porozmawiać to masz pogotowie duchowe (nr w necie), kapłana w spowiedzi albo po prostu w wolną chwilę. Pomodlę się za ciebie do Matki Bożej a ty się odezwij jak najszybciej.

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: Darek (193.27.220.---)
Data:   2018-05-04 11:47

Cześć
Jak zawsze są trzy możliwości

- Twoja psychika, problemy życia
- Podszept diabła
- Natchnienie od Boga

Nikt nie da Ci właściwej odpowiedzi co jest przyczyną takich myśli dlatego staraj się być jak najbliżej Boga i słuchać tego co mówi do CIEBIE, poprzez Kościół. Bo tylko Bóg jest prawdą i odpowiedzią na rozterki życia człowieka. Sam nie znaczysz nic, samemu idąc przez życie człowiek wpada w pułapki zastawiane przez złego. Trwaj przy boku Pana Boga a to się rozwiąże "samo" przez właśnie jego działanie. Pamiętaj, że Bóg zawsze dopuszcza działanie diabła w naszym życiu po to byśmy się obudzili i pobiegli pod Jego ochronę. Stawiam że to zawsze działanie Boga, nawet wtedy jak psycholog Ci powie że to przez stres itd. Jak mówił św. JPII 'Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!'. Tego się trzymaj. POWODZENIA

 Re: Moje życie się może nagle zakończyć.
Autor: kamil (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-05-04 19:52

dziękuję

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: