logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie myślę o tym, nie nakręcam się.
Autor: zzz (---.play-internet.pl)
Data:   2018-05-02 10:58

Około 1,5 miesiąca temu byłam na mszy o uzdrowienie duszy i ciała. Tam właśnie spotkałam Pana Boga i uzdrowił On mnie m.in. z nieczystości. Ogólnie mam świadomość, że to co się stało naprawdę odmieniło moje życie. Ale jest pewien problem. Zaczęłam mieć problemy z nieczystością w sferze snów. Okej rozumiem, że sny nie mogą być grzeszne, bo nie mamy nad nimi świadomości i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Problem polega na tym, że od około może tygodnia, może troche więcej ciężko mi stwierdzić snia mi się różne erotyczne sny i najdziwniejsze w tym jest, że zawsze w tych snach jest pytanie czy ja chce, bo jest to zle, bo będę miała wyrzuty sumienia itd., pojawiły się również problemy w tzw. półśnie, że budzę się wyrwana ze snu odczuwam ogromne podniecenie i też pada pytanie czy ja tego chce, zgadzam się na to i zasypiam, a później budzę się z wyrzutami sumienia, bo nie wiem czy faktycznie tego chciałam, czy może się usprawiedliwiam. Ogólnie rozumiem gdybym myślała o takich rzeczach, nakrecala się na nie, ale ja tego nie robię i nie wiem skąd mi się to bierze. Naprawdę byłam wcześniej uzależniona i kwestia czystości przychodziła mi z ogromnym trudem. Miał ktoś może podobny problem? Jak sobie z tym radzić?

 Tematy Autor  Data
 Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy zzz 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy andrzej 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy danusia 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy zzz 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy Ј 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy danusia 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy andrzej 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Nie myślę o tym, nie nakręcam się. nowy Basia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: