logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zniewolona samotnością.
Autor: uśmiechnięta (30 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-06-09 13:10

Witam,

Mam blisko 30 lat i jestem samotna, a raczej tak sie czuje. Nie mam zadnych przyjaciol, znajomych. Jestem jakby zniewolona samotnoscia. Pewnie innych ciezko to bedzie zrozumiec, ale ludzie do mnie nie lgna wcale. Nie staram sie robic nic na sile, nie jestem tez jakos specjalnie malomowna. Jestem zawsze autentyczna, a jednak czas zawsze spedzam samotnie. Nie mam nawet z kim wyjsc na kawe. Przyznam szczerze, ze tak jest od zawsze. Nawet jako dziecko nie mialam sie z kim bawic. Owszem, na przestrzeni mojego zycia byly jakies tam znajomosci, ale jesli tylko ja przestalam zabiegac umieraly smiercia (nie)naturalna. Po tylu latach moja samoocena przez to umiera. Ciagle spotykanie sie z odrzuceniem bardzo boli. Chodze do psychologa, modle sie o zmiane do Boga, ale nic sie nie zmienia. Czy ktos moglby mi doradzic jaka jest przyczyna i jak to zmienic? Bywa, ze wpadam w momenty rozpaczy przez to i odechciewa mi sie zycia. Staram sie skupiac na pozytywach, ale ciezko jest jesli nie ma tego z kim dzielic. Nadmienie tylko, ze staram sie wychodzic z inicjatywa, ale jesli czlowiek musi to robic 10 razy, a ktos z laski pojdzie na kawe to mile to nie jest. Mysle, ze nie jestem jakos specjalnie nudna ani glupia. Nie chce mi sie wierzyc, ze to pochodzi od Boga, bo Bog nas stworzyl do wspolnoty. Przepraszam, ze troche przydlugawo, ale staralam sie nakreslic problem.
Prosze poradzcie mi cos.
Pozdrawiam i dziekuje i gratuluje cierpliwosci kazdemu kto przeczytal calosc :-)

 Tematy Autor  Data
 Zniewolona samotnością. nowy uśmiechnięta (30 l.) 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Man_35 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy usmiechnieta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Mariusz 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Ona 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy usmiechnieta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy abc 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Ona 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Afrodyta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Marta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Ј 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Martyna 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy usmiechnieta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy gukc 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Ona 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Ј 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy Afrodyta 
  Re: Zniewolona samotnością. nowy usmiechnieta 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: