logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak rozeznać kiedy Bóg do nas mówi?
Autor: P (185.46.213.---)
Data:   2018-08-01 15:44

Cześć,
Piszę do Was z prośbą o pomoc. Jestem teraz w ciężkiej sytuacji. Zostawił mnie chłopak po 5 latach związku. Z jednej strony nie dziwie się, ponieważ bywało między nami różnie, źle. Ja również często go zostawiałam, ponieważ emocjonalnie nie potrafiłam sobie poradzić z emocjami. Ogólnie historia jest bardzo długa i skomplikowana... Jakiś czas temu zachorował mój brat (choroba psychiczna). Był to koszmar, piekło. Bardzo oddaliliśmy się z chłopakiem od siebie. Pojechaliśmy na wakacje tam kolejna kłótnia, znowu powiedziałam mu że mam dość. Po powrocie to on mnie zostawił - tak już ostatecznie. Choroba mojego brata trwała od lutego. Byłam w tym wszystkich zaangażowana na 100% całkowicie poświeciłam się tej chorobie. Z braku możliwości pomocy sięgnęłam po Nowennę Pompejańska, w intencji uzdrowienia. Brat został chyba uzdrowiony. Ale mój związek się rozpadł. Bardzo kocham mojego (byłego) chłopaka. Chciałabym aby dał nam, i mnie szanse powrotu i naprawy. Ponad tydzień temu (zanim mnie zostawił) postanowiłam rozpocząć kolejną Nowennę. Za mnie i za niego. W 7 dniu nowenny mnie zostawił. Teraz jestem na skraju złamania nerwowego. Przechodzę piekło. Staram się rozmawiać z Bogiem, co ma robić, czy jest sens się modlić. Coś, jakiś głos podpowiada żebym nie przerywała modlitwy, żebym pozostała i trwała w niej. Że jest nadzieja. Z drugiej strony kolejny głos mówi żebym to zostawiła, że on już nie wróci że nie ma szans. Nowenna będzie tylko pogłębiać moja nadzieję i ból. Proszę pomóżcie mi rozróżnić czy to tylko chęć powrotu do niego wytwarza ten pozytywny głos, do motywacji, do nie tracenia nadziei, Czy to może Bóg do mnie mówi?

 Tematy Autor  Data
 Jak rozeznać kiedy Bóg do nas mówi? nowy P 
  Re: Jak rozeznać kiedy Bóg do nas mówi? nowy Kalina 
  Re: Jak rozeznać kiedy Bóg do nas mówi? nowy j. 
  Wiem, że muszę, że chcę się nawrócić. Tylko jak? nowy Iwona 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: