logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną.
Autor: Mariusz (---.play-internet.pl)
Data:   2018-08-13 08:31

Dobry wieczór wszystkim. Chciałbym poruszyć ważną dla mnie kwestię. Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. Mam na prawdę piękną kobietę, zamierzamy się ożenić, ona jest baardzo w porządku i wierna, pomimo, że wielu facetów się za nią ogląda, zagaduje itp. Nie ukrywam, że już mam tego dość po prostu, mam ochotę wybić komuś zęby i piorunuję takiego faceta wzrokiem jak tylko zauważę, że się na nią patrzy. Mam problem z poczuciem wartości, od dawna i pracuję nad tym. Najbardziej uderza mnie, kiedy ktoś patrzy na nią przy mnie. nie wiem dlaczego, ale niemal mnie to nokautuje, uderza w moją męskość. czuje się nikim, bo co ze mnie za facet, jak obcy gość się przy mnie patrzy na narzeczoną? Nie umiem momentami zapanować nad gniewem, robię się agresywny wobec tych ludzi, bo nie rozumiem, jak można nie umieć tak nad sobą panować. Dzisiejsi faceci, to totalna porażka. Ale wiem, że to też ja mam problem. Wprawia mnie w złość, kiedy narzeczona wspomni, że znowu ktoś ją zaczepiał. opanowuje mnie gniew na nią, takie wrażenie, że nie wiem. że może ją to rajcuje, a do mnie udaje, że tak ją męczy? Sam nie wiem. Jak radzicie walczyć z taką zazdrością i trudem w zaufaniu? Oddaje to Jezusowi na modlitwie, ale wiem, że sam musze cos zrobic.

 Tematy Autor  Data
 Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy Mariusz 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy Mateusz 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy Mariusz 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy Hanna 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy Monika 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy sstaszek 
  Re: Nie radzę sobie z zazdrością o narzeczoną. nowy
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: