logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak pozbyć się niechcianych myśli?
Autor: Anonimowy (28 l.) (---.opera-mini.net)
Data:   2019-03-26 18:58

Witam serdecznie. Pomimo, iż jestem agnostykiem to zwracam się do Państwa o pomoc. Jestem 28-letnim mężczyzną, ale niestety mam częste myśli, niekiedy mający charakter obsesji dotyczące bycia kobietą. Nie mogę znaleźć pomocy w dzisiejszym świecie. Dzisiejszy świat mówi, że muszę się z tym pogodzić i zmienić płeć. Tyle, że ja tego nie chcę. Zwróciłem się już na jednym popularnym portalu medycznym z prośbą o znalezienie konserwatywnego seksuologa. Odpowiedzi do dziś się nie doczekałem.

 Re: Jak pozbyć się niechcianych myśli?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-04-04 20:43

Na tytułowe.

Pomoże Ci z pewnością wizyta u psychiatry i psychologa. Szukaj dalej ale nie na portalach lecz w realu. Może rodzice Ci coś doradzą.

 Re: Jak pozbyć się niechcianych myśli?
Autor: Monia (---.wist.com.pl)
Data:   2019-04-05 11:52

Być może jednak należałoby uporządkować relację z Panem Bogiem? Z własnego doświadczenia wiem, że tylko Pan Bóg ma moc uwolnić z najgorszego bagna, zniewoleń czy obsesji. Bo najlepszy psychiatra nie pomoże albo pomoże na chwilę jeśli Pana Boga w tym brak. Nie chcę tutaj zabrzmieć zaściankowo czy ciemnogrodem ale bywa że obsesyjne myśli, nękania są działalnością Złego zwłaszcza jeśli wpuściło się go w swoje życie poprzez negację wiary. Wiem bo przerabiałam temat. Po szczerej spowiedzi świętej i Komunii Świętej nawet codziennie przez 2 miesiące, po odmiawianiu różańca i modlitwy do św. Michała Archanioła moje obsesyjne myśli, nieczystość, okultyzm i neopogaństwo, depresja, ciężkie myśli samobójcze przemineły z wiatrem. Mineło pół roku. Do Komunii chodzę w zasadzie codziennie, już wolna, nic z tego nie odważyło się powrócić. Minęło bez pomocy psychiatrów, jedynie z pomocą ustawicznej modlitwy, różańca, spowiedzi co 2 tygodnie i częstej Komunii Świętej. Jezus uwalnia, mocno w to teraz wierzę. Zachęcam do nawiązania ponownej relacji z Panem Jezusem.

 Re: Jak pozbyć się niechcianych myśli?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2019-04-07 23:59

Nie wiem, skąd jesteś, ale proponuję kontakt ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich: http://www.spch.pl/
albo grupami Odwaga:
https://www.homoseksualizm.edu.pl/tu-znajdziesz-pomoc/6-program-odwaga
lub Pascha:
http://pascha.pl/
Grupy te wprawdzie zajmuje się pomocą osobom ze skłonnościami homoseksualnymi, ale chyba najszybciej będą wiedziały gdzie Cię pokierować.

 Re: Jak pozbyć się niechcianych myśli?
Autor: B. (---.191.87.130.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2019-04-09 21:52

"jestem agnostykiem" - bez Boga nie dasz rady. Nawróć się do Chrystusa.
"Dzisiejszy świat mówi, że muszę się z tym pogodzić i zmienić płeć" - dzisiejszemu światu nie można wierzyć. Już trzyletnie dziecko świat poddał "terapii" hormonalnej, a chyba trzynastoletnią dziewczynkę okaleczył amputując jej piersi.

Te absurdy stają się oczywiste, nie daj się skrzywdzić. Przeczytaj jeszcze raz uważnie post Moni.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: