logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Mam nerwicę natręctw.
Autor: zagubiona (---.mt.pl)
Data:   2019-04-16 16:55

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Wiem, że często nerwica natręctw się wiąże ze skrupułami i wiem, że nie jestem w tym sama. Raz spytałam księdza czy się zgodzi mnie poprowadzić. Zgodził się, ale zmieniłam miejsce zamieszkania i kontakt się urwał. Bardzo mi z tego powodu przykro, bo to był ksiądz z podobnymi problemami w przeszłości i mnie rozumiał. Już pomijając te myśli. Powiedzcie mi proszę, czy na spowiedzi trzeba być bardzo dokładnym? Chodzi mi czy np jak powiem, że nie umiałam się przyznać do winy to muszę mówić o wszystkich sytuacjach? Kiedyś przypadkiem uderzyłam jakieś auto drzwiami na parkingu i zwiałam. Został tylko malutki ślad, a może to było brudne, ale się nie przyznałam...teraz mi wstyd. Czy to można powiedzieć razem z tym, że nie umiałam się przyznać mężowi do swojej winy i przeprosić? Jak to jest? "Normalni" ludzie spowiadają się z kilku grzechów, jakoś to wszystko łączą, a ja każdą sytuację analizuje dokładnie...już teraz naliczyłam ponad 30 grzechów, a pewnie jeszcze coś dojdzie. Zdarzyło się, że ksiądz powiedział, "już wystarczy". Jak Wy się spowiadacie?

 Tematy Autor  Data
 Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Martyna 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy MM 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Ј 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Nika 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Ј 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy zagubiona 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy DS 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy michal 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Ania 
  Re: Mam nerwicę natręctw. nowy Lea 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: