logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie.
Autor: Odrzucomy (---.147.46.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-04-29 19:14

Angelika,

Małżeństwo zawarte z nałogami współmałżonka jest ważne pod warunkiem że o nich wiedziałaś przed ślubem. Jeśli nie wiedziałaś i on też sobie z tego nie zdawał sprawy, to sakrament też jest ważny.

Rozważ to bardzo poważnie. Nie tylko rozumem ale też duchem. Przemódl to, idź do osób bardziej uduchowionych od Ciebie. To czy będziesz stwierdzała ważność Waszego sakramentu nie jest sprawą tego co chcesz, tylko tego czy uważasz, że nie macie ważnego małżeństwa. W pewnym sensie nie masz wyjścia, bo jeśli nie macie małżeństwa, to nie powinniście być razem. Możesz je uważnić (jeśli Twój Mąż będzie do tego zdolny), ale wtedy powinna to być Wasza wspólna decyzja, po poznaniu całej prawdy. Jeśli jednak macie sakrament, musisz z żyć z Mężem i walczyć o Wasze małżeństwo. Oddaj to Bogu.

Sam miałem problem ważności mojego sakramentu, ale znaki były jednoznaczne i dzisiaj bronię go ponad wszystko.

Co do najbliższych decyzji, oczywiście możesz mieszkać z nim, a nawet powinnaś, bo jest Twoim mężem. Oczywiście jeśli czujesz się bezpieczna i czy będziesz wtedy zdolna do rozeznania waszego sakramentu. Jeśli nie, to powinnaś się wyizolować na ten czas. Życie osobno też będzie dla niego próbą, choć oczywiście wystawiasz go na pokusy.

 Tematy Autor  Data
 O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Angelika 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Marta 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Odrzucomy 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy B. 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Angelika 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Marta 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Odrzucomy 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Odrzucomy 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Estera 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Magda 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy @#$% 
  Re: O problemach męża dowiedziałam się po ślubie. nowy Angelika 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: