logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic?
Autor: Karolina (---.246.67.111.skyware.pl)
Data:   2019-05-17 11:11

Szczęść Boże,

Drugi raz odmawiałam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Pierwsza była w intencji rozwiązania węzła złości i powrotu mężczyzny, którego bardzo i pierwszy raz w życiu kochałam mimo swoich już niemłodych lat. Podczas odmawiania Nowenny zobaczyłam jego uśmiechnięte zdjęcia z inną kobietą - wyglądali na takich szczęśliwych. Odmawiałam nadal Nowennę, ale było mi bardzo smutno, często płakałam - zresztą do dziś tak jest albo nawet gorzej. Zakończyłam pierwszą Nowennę i zaczęłam odmawiać ją drugi raz - tym razem prosiłam o rozwiązanie węzła bezrobocia, który nie daje mi spokoju. Mam spore zadłużenie i brak pracy spędza mi sen z powiek. I znowu podczas odmawiania Nowenny zdarzyła się taka sytuacja. Setki wysłanych cv, a zero odpowiedzi - nie zdarzył się jeden telefon z zaproszeniem na rozmowę. Tak bardzo się ucieszyłam. Pojechałam i w duchu powtarzałam sobie "Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" Do rozmowy nie doszło. Kiedy byłam już na miejscu zadzwonił rekruter i powiedział "Znaleźliśmy już odpowiedniego kandydata, szkoda, żeby Pani się fatygowała i marnowała czas. Proszę nie przyjeżdżać na rozmowę" I kolejny raz cios w samo serce. Odmawiam obecnie Nowennę Pompejańską. Ale trochę brak mi już nadziei, że w moim życiu może się w końcu odwrócić los. Rano budzę się płacząc, zasypiam, a poduszka jest cała mokra od łez. Czy jestem aż tak złym człowiekiem, że nie zasługuję na nic?

 Tematy Autor  Data
 Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Karolina 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Ewe 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Marek 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Arl 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy danusia 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Kasia 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy karolina88 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Margaret 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy EmGie 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy XXX 
  Re: Czy jestem aż tak zła, że nie zasługuję na nic? nowy Lea 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: