logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie umiem budować relacji z Bogiem.
Autor: Wiktoria (16 l.) (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2019-08-07 21:40

Witam, proszę o pomoc, jakieś słowa bo już sobie zupełnie nie radzę. Nigdy jako dziecko nie byłam bardzo lubiana, zawsze trochę na uboczu. Po prostu ta "inna". Obecnie mam 16 lat. Zawsze byłam dość daleko od Boga. W czasie bierzmowania może i trochę bliżej jednak ta relacja szybko upadła. Nadszedł moment kiedy zapomniałam o Bogu ale na pytanie czy wierzę mówiłam tak. Miałam kilka kryzysów w momencie gdy się naprawdę zakochałam. Prosiłam Boga żebym mogła być z tym chłopakiem itp. Troche naiwne. W stylu jak trwoga to do Boga. Płakałam modląc się. W tym czasie doszło do samookaleczania z którego się spowiadalam. W tym czasie miałam też przyjaciela, który pomógł mi się pozbierać, następnie po czasie szczerze się znowu zakochałam, w nim. Zapomniałam o Bogu. Nie był mi już potrzebny. Mimo wieku dla mnie ten związek był bardzo poważny, zresztą chłopak też dość dojrzały. Stało się. Zerwanie. Odkąd z nim byłam doszłam do wniosku, że nie wierzę w Boga. Otwarcie mówiłam, że nie wierzę. Jednak w głębi duszy czułam, że on gdzieś tam jest. Minęło od zerwania już kilka miesięcy a ja dalej kocham tego chłopaka. Oh mnie nie. Zaczęłam się znowu modlić. Sama nie wiedziałam czy wierzę czy nie. Próbowałam szukać Boga. Prosiłam żeby pomógł mi naprawdę uwierzyć, bo ja po prostu nie potrafię. Naprawdę ja nie umiem wierzyć. Modliłam się, że chcę wierzyć nie tylko wtedy kiedy mam problem ale zawsze. Oglądałam różne świadectwa nawrócenia itd. Jak ludzie prosili Boga żeby pomógł im się nawrócić. I wiecie co? Ja niczego takiego nie doświadczyłam. Prosiłam, płakałam mówiąc w modlitwie, żeby mi pomógł bo sama nie potrafię się nawrócić. I stało się tak jak myślałam, nie dałam sama rady. Któregoś dnia odpuściłam i po prostu przestałam się znowu modlić. Naprawdę szczerze chciałam prawdziwie wierzyć ale.. Po prostu to niemożliwe dla mnie. Przepraszam jeśli to jest chaotyczne ale DLACZEGO BÓG MNIE ZOSTAWIŁ? Dlaczego zostawił mnie kiedy prosilam go o pomoc, dlaczego Go nie było kiedy płakałam mówiąc że sama nie jestem w stanie się nawrócić. Dlaczego Go nie ma? Już nie umiem się modlić. Nie potrafię się nawrócić. Nie umiem budować relacji z Bogiem. Proszę, co ja powinnam zrobić?

 Tematy Autor  Data
 Nie umiem budować relacji z Bogiem. nowy Wiktoria (16 l.) 
  Re: Nie umiem budować relacji z Bogiem. nowy Asia 
  Re: Nie umiem budować relacji z Bogiem. nowy Estera 
  Re: Nie umiem budować relacji z Bogiem. nowy Marek 
  Re: Nie umiem budować relacji z Bogiem. nowy Alina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: