logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze.
Autor: Ania (---.centertel.pl)
Data:   2019-11-17 01:23

Tak, mam zdiagnozowana depresje przez psychiatrę. W moim życiu zakładam maskę, ponieważ właśnie nie chce "wypaść z rytmu" spotkan itp. rzadko kiedy w życiu używam słowa DEPRESJA, ponieważ wiem ze to juz oklepane i nadużywane. Czasem tez (z drugiej strony) głupio mi go użyć ze względu na to, ze w danym momencie ludzie mogą mieć gorzej niż ja.

Czasem myślałam nad tym "tempem" spotkan, nad tym ze nie zawsze muszę przecież być obecna bo to i tak nie zmieni więzi przyjazni. Jednak potem ogarnia mnie lęk, bo wiem, ze TE koleżanki po imprezie bedą na naszych spotkaniach "omawiać" ta imprezę, będą mowić między sobą jak było a ja będę póza tematów i będzie mi przykro, przez co będę chciała uniknąć kolejnego spotkania. Jest to strasznie męczące. Po prostu mnie to dołuje, bo mam wtedy wrażenie ze wypadam stamtąd i nie jestem juz dla nich ważna, ze za niedługo wszystkich stracę bo nie podtrzymuje relacji i nie mamy wspólnych atrakcyjnych wspomnień (mamy ale ja jestem nie na bieżąco)...

Co do Boga to wiem ze jest zawsze ze mną obecny i ze mnie widzi, tylko ze czasem mam wrażenie jakbym musiała "odpokutować" swoje winy... jakby widział jak cierpię i nie przychodził z pomocą... wiem ze to moja interpretacja i ze tak nie jest, bo jestem po prostu niecierpliwa i nie umiem czekać na Pomoc

 Tematy Autor  Data
 Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Ania 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Hanna 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Cz 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Ania 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Cz 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Hanna 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Ania 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Aga 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Ј 
  Re: Czasem traktuje mnie jak konkurencję albo jak powietrze. nowy Ania 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: